reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg, czy prawidłowa

SYLWIABIE

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Luty 2022
Postów
33
Dziewczyny ostatnia miesiączka 31.01, kolejna miała być 26.02, beta z dzisiaj 20,8 mIU/ml.
Co myślicie?
 
reklama
aplikacje aplikacje, kiedy ludzie się nauczą że aplikacje to sztuczne kalkulacje 😊
A tak na serio już, no wynik masz pozytywny więc coś się zadziałało, ale żeby wiedzieć czy wszystko jest na pewno w porządku to po 48h powinnaś ponowić test, w tym wypadku wyjdzie ci sobota.
No nie każdy ma możliwość zrobienia testu w sobotę, więc najpóźniej w poniedziałek musiałabyś powtórzyć. Na podstawie wzrostu widać czy wszystko przebiega prawidłowo 👍
 
Jestem obecnie w podobnej sytuacji, beta z 26 lutego wyszła 20,3 a z 28 lutego 21,2. Biochemiczna, czekam na krwawienie. Ale to się wnioskuje po przyroście, a nie po jednym wyniku ;)
 
Jestem obecnie w podobnej sytuacji, beta z 26 lutego wyszła 20,3 a z 28 lutego 21,2. Biochemiczna, czekam na krwawienie. Ale to się wnioskuje po przyroście, a nie po jednym wyniku ;)
no i tu od razu mamy przykład nieprawidłowego wzrostu ... I Pani już sama wie po wzriście że wynik mimo że pozytywny, to jest niestety nieprawidłowy 😔
 
Dziewczyny moja beta stoi w miejscu
28 luty 71,3
2 marca 71,2
Nie wiem co o tym myśleć…
Miała ktoś doświadczenie z czymś takim?
 
reklama
Dziewczyny moja beta stoi w miejscu
28 luty 71,3
2 marca 71,2
Nie wiem co o tym myśleć…
Miała ktoś doświadczenie z czymś takim?
Tak, ja :) jak wyżej 20,3, a po dwóch dniach 21,2. Ta druga była mierzona w poniedziałek, a dzisiaj (w czwartek) dostałam krwawienia. W Twoim przypadku też tak może być, ale jeśli krwawienie nie wystąpi do tygodnia poszłabym na betę żeby wykluczyć ciążę pozamaciczną
 
Do góry