reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG i progesteron

reklama
Ciążę biochemiczną np, więc powtórz betę, bo jeśli przy takim progesteronie rośnie to może być pozamaciczna☹️
Może niech ktoś jeszcze się wypowie, ale według mnie raczej nie będzie nic z tego przy tak niskim progesteronie.
 
Jeśli po kolejnym badaniu bety okazałoby się że znów przyrost to czekać na okres ?
Jeżeli przyrost będzie prawidłowy to radzilabym poradzić się lekarza czy włączyć suplementację progesteronu. Z tak niskim progesteronem to ciąża nie ma szans na powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli przyrost będzie prawidłowy to radzilabym poradzić się lekarza czy włączyć suplementację progesteronu. Bardzo z tak naprawdę skin to ciąża nie ma szans na powodzenie.
Suplementację ? Przecież to może być CP jeśli beta będzie rosnąć… przy zdrowej ciąży progesteron nie wynosi niecałe 1,79 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
 
Suplementację ? Przecież to może być CP jeśli beta będzie rosnąć… przy zdrowej ciąży progesteron nie wynosi niecałe 1,79 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Ale napisałam,że ma się poradzić lekarza!! Nie można też zakładać, że będzie to od razu ciąża pozamaciczna. Były tutaj przypadki bardzo niskiego progesteronu ale bez CP. Zakładając od razu najgorsze można czasami stracić ciążę, która miała szansę się rozwinąć.
 
Ale napisałam,że ma się poradzić lekarza!! Nie można też zakładać, że będzie to od razu ciąża pozamaciczna. Były tutaj przypadki bardzo niskiego progesteronu ale bez CP. Zakładając od razu najgorsze można czasami stracić ciążę, która miała szansę się rozwinąć.
Ja nie zakładam cp ale też nie wciskam komuś z progiem 1.79 progesteronu 🤦🏽‍♀️
 
reklama
Niestety, przy tak niskim progesteronie ciąża nie ma prawidłowo się zagnieździć i utrzymać. Ponadto przyrost na tym etapie jest naprawdę niewielki, powinien być większy.
Zdrowej ciąży z tego raczej nie będzie, przykro mi...
 
Do góry