reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG po zastrzyku Ovitrelle

Kama885

Aktywna w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2023
Postów
78
Hej dziewczyny, 26.01 dostałam Ovitrelle, dzisiaj jwst 28dzien cyklu zrobiłam test ciążowy Pink strumieniowy wyszły mocne 2 kreski, lecę zaraz na badanie krwi.
Czy myślicie ze to za szybko na betę hcg ? Czy 15 dni po podaniu zastrzyku mogę mieć jeszcze błędny wynik i zastrzyk może się utrzymywać jeszcze w organizmie?
Proszę dajcie znać.
3 lata starań i nic wiec mam nadzieje ze to jednak ciąża?
 

Załączniki

  • 20240210_083611.jpg
    20240210_083611.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 1 038
reklama
Hej dziewczyny, 26.01 dostałam Ovitrelle, dzisiaj jwst 28dzien cyklu zrobiłam test ciążowy Pink strumieniowy wyszły mocne 2 kreski, lecę zaraz na badanie krwi.
Czy myślicie ze to za szybko na betę hcg ? Czy 15 dni po podaniu zastrzyku mogę mieć jeszcze błędny wynik i zastrzyk może się utrzymywać jeszcze w organizmie?
Proszę dajcie znać.
3 lata starań i nic wiec mam nadzieje ze to jednak ciąża?
Daj znać jaki będzie wynik bety bo wygląda to na ciążę 😀 powodzenia ❤️
 
Staramy się z mężem od 3 lat, ale do tej pory tylko 2 poronienia 🤷🏻‍♀️
05.2021 poronienie w 7tyg
09.2023 ciąża biochemiczna

Do tej pory trafiałam na lekarzy którzy chyba nie wiedzieli co ze mną robić, mam PCOS co za tym idzie czesto cykle bezowulacyjne.... na szczęście trafiłam w końcu na klinikę w której kazali zrobić kompleksowe badania hormonalne, dostałam stymulacje CLO 2x1 i Aromek 2x1 to był mój pierwszy cykl z tymi lekami oczywiście monitorowany, 13dnia cyklu podano mi zastrzyk Ovitrelle i jest to moja pierwsza próba z lekami stymulującymi + zastrzyk :) mam nadzieje ze po 3 latach starań w końcu to będzie ten moment ❤️❤️❤️
Dam znać jak tylko odbiorę dziś wynik online oby beta potwierdziła ciążę 🫶
To juz 28dzien cyklu, trzymajcie kciuki
 
Staramy się z mężem od 3 lat, ale do tej pory tylko 2 poronienia 🤷🏻‍♀️
05.2021 poronienie w 7tyg
09.2023 ciąża biochemiczna

Do tej pory trafiałam na lekarzy którzy chyba nie wiedzieli co ze mną robić, mam PCOS co za tym idzie czesto cykle bezowulacyjne.... na szczęście trafiłam w końcu na klinikę w której kazali zrobić kompleksowe badania hormonalne, dostałam stymulacje CLO 2x1 i Aromek 2x1 to był mój pierwszy cykl z tymi lekami oczywiście monitorowany, 13dnia cyklu podano mi zastrzyk Ovitrelle i jest to moja pierwsza próba z lekami stymulującymi + zastrzyk :) mam nadzieje ze po 3 latach starań w końcu to będzie ten moment ❤️❤️❤️
Dam znać jak tylko odbiorę dziś wynik online oby beta potwierdziła ciążę 🫶
To juz 28dzien cyklu, trzymajcie kciuki
A badałaś przyczynę poronień? Bo jeżeli zachodzisz w ciążę a jednak jej nie utrzymujesz to problem moze być bardziej złożony.
 
BA badałaś przyczynę poronień? Bo jeżeli zachodzisz w ciążę a jednak jej nie utrzymujesz to problem moze być bardziej złożony.
Moj obecny lekarz powiedział że dopiero po 3 poronieniu robi się badania genetyczne że do 2 poronien w ginekologii uznaje się za normę 🤷🏻‍♀️ tak więc nie upierałam się dalej przy badaniach.
Tym razem dal mi również duphaston i kazał zacząć brać 2x1 po 3dniach od zastrzyku.
Myślę że też progesteron mógł być przyczyną ponieważ mam zazwyczaj bardzo niski progesteron.
Tym razem nie sprawdzałam ponieważ od razu dostałam duphaston.
 
reklama
Moj obecny lekarz powiedział że dopiero po 3 poronieniu robi się badania genetyczne że do 2 poronien w ginekologii uznaje się za normę 🤷🏻‍♀️ tak więc nie upierałam się dalej przy badaniach.
Tym razem dal mi również duphaston i kazał zacząć brać 2x1 po 3dniach od zastrzyku.
Myślę że też progesteron mógł być przyczyną ponieważ mam zazwyczaj bardzo niski progesteron.
Tym razem nie sprawdzałam ponieważ od razu dostałam duphaston.
A kiedy badałaś progesteron? W tych poprzednich straconych ciążach sprawdzałaś poziom proga?
 
Do góry