reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg.

Dołączył(a)
29 Listopad 2018
Postów
12
29.11. Robiłam betę hcg. Wynosiła ona 213,3 mlu/ml . Dzis,tj. 3. 12. Powtórzyłam badanie i wartość wyniosła 395,3 mlu/ml. Przeczytałam, że jest to zdecydowanie za mało. Czy jest jakaś szansa ze wszystko z ciążą będzie w porządku?
 
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny :) jestem w 10 dniu po owulacji. Pierwsza betę zrobiłam 2.01 wyszła ponad 596 drugą zrobiłam po 48h czyli dziś rano i wyszła już 1558 czy takie wyniki mogą świadczyć o ciąży mnogiej? @ powinnam dostać dopiero za 2 dni.
Raczej obstawiałabym ciążę pojedyńczą. Wynik nie jest jakoś mega wysoki po tych 48 h.
reklama
Ja nigdy nie powtarzalam bety. Jakoc lepiej sie nie stresowac i nie nakrecac. Zawsze robilam tylko raz by potwierdzic ciaze. Czy lekarz cos mowil dlaczego kazal Ci zrobic betę? Bylo cos widac na usg? Malo inf podajesz. Trzymam kciuki za Ciebie. I pamietaj ze bol brzucha w 1 tr jest częsty.

Niestety na usg nie było nic widać więc lekarz skierował mnie na betę. No i właśnie to są te moje dwa wyniki :( kolejną wizytę mam w czwartek
 
@pati221 Bo mogło być jeszcze za wcześnie, by coś było widać. Teraz tylko czas może rozwiać wątpliwości. Ja natomiast znam dziewczyny, które mimo początkowych 25% przyrostów na 48h - mają z tego zdrowe dzieci. Ja mimo wszystko potrzymam kciuki!
 
Ważne pytanie to takie, kiedy miałaś ostatnią miesiaczkę? Bo my tutaj możemy tylko gdybać. Wiem, że szukasz pocieszenia, ale moim zdaniem przygotuj się na najgorsze.
 
Hej dziewczyny :) jestem w 10 dniu po owulacji. Pierwsza betę zrobiłam 2.01 wyszła ponad 596 drugą zrobiłam po 48h czyli dziś rano i wyszła już 1558 czy takie wyniki mogą świadczyć o ciąży mnogiej? @ powinnam dostać dopiero za 2 dni.
 
Hej dziewczyny :) jestem w 10 dniu po owulacji. Pierwsza betę zrobiłam 2.01 wyszła ponad 596 drugą zrobiłam po 48h czyli dziś rano i wyszła już 1558 czy takie wyniki mogą świadczyć o ciąży mnogiej? @ powinnam dostać dopiero za 2 dni.

10dpo to nawet ta pierwsza jest bardzo wysoka. Co do drugiego pomiaru to moze swiadczyc o ciazy mnogiej, ale wcale nie musi. Nie czytaj za duzo, bo pisza ze jak za maly przyrost zle, za duzy zle... Poczekaj na wizyte, nie ma co z tego wrozyc i sie denerwowac. Bedzie ok, wazne ze przyrasta :)
 
Szczerze to się nie denerwuje i też nie czytam chciałam tylko zapytać co sądzicie o tym [emoji16][emoji16] a wizytę mam 17.01
10dpo to nawet ta pierwsza jest bardzo wysoka. Co do drugiego pomiaru to moze swiadczyc o ciazy mnogiej, ale wcale nie musi. Nie czytaj za duzo, bo pisza ze jak za maly przyrost zle, za duzy zle... Poczekaj na wizyte, nie ma co z tego wrozyc i sie denerwowac. Bedzie ok, wazne ze przyrasta :)
 
reklama
Do góry