reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Dziewczyny mam pytanie, wczoraj zrobiłam test - dwie kreski, jedna bledsza ale jestem dopiero 4 dni przed okresem. Poszłam na betę, bo testy już kilka razy mnie oszukały, a jestem na etapie starań No i chciałam wiedzieć… wyszła 8,54. Czy to jest ok wg Was? Test robiłam superczuły i wyłapał ciąże, a beta po 4 godzinach od testu z moczu była tylko 8,54…
Powtórz sobie ten sam test jutro, albo pojutrze. Albo powtorz betę w poniedziałek ;)
Możliwe że beta jest narazie niska, testy superczułe pokazywały mi kreskę już przy becie 10 i to nawet ładnie widoczna:)
 
reklama
Powtórz sobie ten sam test jutro, albo pojutrze. Albo powtorz betę w poniedziałek ;)
Możliwe że beta jest narazie niska, testy superczułe pokazywały mi kreskę już przy becie 10 i to nawet ładnie widoczna:)
No właśnie to jest o czułości 10, były dwie kreski i to na pewno nie testowa, choc jaśniejsza, a beta z krwi 8,54 :/
 
Cudowna wiadomosc, dziękuje :) zaczęłam myśleć, ze może przez te kilka godzin beta spadła No i wiadomo :(
Oczywiście że tak też może być, aczkolwiek nie ma co myśleć o najgorszym scenariuszu :) Ważne, że jest pozytywna. Teraz musisz zbadać po 48h i sprawdzić czy rośnie
 
Cześć dziewczyny. Moje pytanie jest następujące. Owulacja w tym cyklu była u mnie w 20 dc (pik testów owu, śluz płodny i dwa dni później wzrost temperatury, aktualnie jestem w 30 dc i z niecierpliwości zrobiłam dziś betę wynik <2,3. Czy cykl skazany na straty czy jeszcze coś może się wykluć. Cykle 32 dniowe i w poniedziałek powinna być @ ale głowa nie daje spokoju więc zdecydowałam napisać. Dzięki
 
reklama
Cześć dziewczyny. Moje pytanie jest następujące. Owulacja w tym cyklu była u mnie w 20 dc (pik testów owu, śluz płodny i dwa dni później wzrost temperatury, aktualnie jestem w 30 dc i z niecierpliwości zrobiłam dziś betę wynik <2,3. Czy cykl skazany na straty czy jeszcze coś może się wykluć. Cykle 32 dniowe i w poniedziałek powinna być @ ale głowa nie daje spokoju więc zdecydowałam napisać. Dzięki
Zagnieżdżenie może być od 6 do 12 dnia od zapłodnienia, także jakąś szansa jeszcze jest :)
 
Do góry