reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

reklama
Witajcie. Moje cykle 31 dniowe termin następnej @ 13.03 dzisiaj 21 dzień cyklu. Owulacją prawdopodobnie była 18dc. Dzisiaj widoczny biały mleczny śluz. Kiedy mogę zrobić betę?
 
Witajcie. Moje cykle 31 dniowe termin następnej @ 13.03 dzisiaj 21 dzień cyklu. Owulacją prawdopodobnie była 18dc. Dzisiaj widoczny biały mleczny śluz. Kiedy mogę zrobić betę?
Do miesiączki masz jeszcze 12 dni… zrób betę w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli nie przyjdzie. Jesteś prawdopodobnie kilka dni po owulacji więc na ten moment tam się ni. Nawet nie dzieje 🙂
 
Pytanie robiłam betę 28.01 wynik mam 775,4 02.03 miałam 1932 a dziś tylko 5659. Wynik poniżej normy czy to oznacza brak ciąży ....
 
Dziewczyny pomóżcie dziś 29 dzień cyklu, robiłam betę wyszło 2,415 mlu/ml cykle mam średnio 24-26 dni. Śluz też biały gęsty, ciągle zmęczenie. Brzuch mnie bolał lekko jak na okres a okresu brak. Czy może to wskazywac na ciąże. Jest sens powtarzać badanie?
 
Dziewczyny pomóżcie dziś 29 dzień cyklu, robiłam betę wyszło 2,415 mlu/ml cykle mam średnio 24-26 dni. Śluz też biały gęsty, ciągle zmęczenie. Brzuch mnie bolał lekko jak na okres a okresu brak. Czy może to wskazywac na ciąże. Jest sens powtarzać badanie?

Poniżej 5 brak ciąży

Jesteś pewna że przed 2,4 nie ma znaku mniejszości?
 
reklama
IMG_20230609_115002.jpg

Poniżej 5 brak ciąży

Jesteś pewna że przed 2,4 nie ma znaku mniejszości?
Wygląda to tak
 
Do góry