reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Wstaw foto wyników krwi. Ale z tego co piszesz to badanie bety w Twoim wypadku niewiele wnosi, nie wiem, co lekarz chciał tam zobaczyć i czemu się tym podpiera. Natomiast nieprawidłowy obraz USG to jest problem, ale może byc też słaby sprzęt albo błąd pomiarowy. Jeśli serduszko tętni, to nie ma sensu badać bety.

Screenshot_2022-01-31-11-15-35-186_com.android.chrome.jpg
 
reklama
Zwracam się do was z pytaniem . Trochę mnie to niepokoi .
Moje bety rosły w miarę okej
24.01 -2919
26.01- 6112 ( w ten dzień usg - pęcherzyk 8mm)
Dzisiaj czyli 1.02 ( 6 dni później )coś mnie nakłoniło i wynik 24505 ...
Kalkukator pokazuje mi niski wzrost . Jestem bardzo zrezygnowana ... Co o tym sądzicie ?
 
Zwracam się do was z pytaniem . Trochę mnie to niepokoi .
Moje bety rosły w miarę okej
24.01 -2919
26.01- 6112 ( w ten dzień usg - pęcherzyk 8mm)
Dzisiaj czyli 1.02 ( 6 dni później )coś mnie nakłoniło i wynik 24505 ...
Kalkukator pokazuje mi niski wzrost . Jestem bardzo zrezygnowana ... Co o tym sądzicie ?

Zwracam się do was z pytaniem . Trochę mnie to niepokoi .
Moje bety rosły w miarę okej
24.01 -2919
26.01- 6112 ( w ten dzień usg - pęcherzyk 8mm)
Dzisiaj czyli 1.02 ( 6 dni później )coś mnie nakłoniło i wynik 24505 ...
Kalkukator pokazuje mi niski wzrost . Jestem bardzo zrezygnowana ... Co o tym sądzicie ?
Hej, też mam ,,problem,, z HCG, ale wyczytałam, że przyrost powyżej 6 tys spowalnia, może coś w tym jest ? Pozostałe nam czekać 🙂
 
Zwracam się do was z pytaniem . Trochę mnie to niepokoi .
Moje bety rosły w miarę okej
24.01 -2919
26.01- 6112 ( w ten dzień usg - pęcherzyk 8mm)
Dzisiaj czyli 1.02 ( 6 dni później )coś mnie nakłoniło i wynik 24505 ...
Kalkukator pokazuje mi niski wzrost . Jestem bardzo zrezygnowana ... Co o tym sądzicie ?
Prawdą jest ze beta w którymś momencie nie tylko może, ale nawet musi zwolnic niestety pojedynczy pomiar niewiele mówi czy beta zwolniła, czy nagle się zatrzymała itp. Przy widocznym pęcherzyku najlepiej nie stresować się dodatkowymi badaniami. Jeśli 26.01 pęcherzyk miał niecały cm to bardzo wczesna ciąża, pod koniec tego tygodnia powinno być już widać zarodek (o ile lekarz ma dobry sprzęt), ale najlepiej poczekać do polowy/końca przyszłego tygodnia i sprawdzić czy widoczny jest zarodek. Niestety czekanie to dość nieprzyjemna, ale tez spora cześć ciąży ciągle się na "cos" czeka: wizyt, badania, wyniki a ostatecznie poród .
 
Prawdą jest ze beta w którymś momencie nie tylko może, ale nawet musi zwolnic niestety pojedynczy pomiar niewiele mówi czy beta zwolniła, czy nagle się zatrzymała itp. Przy widocznym pęcherzyku najlepiej nie stresować się dodatkowymi badaniami. Jeśli 26.01 pęcherzyk miał niecały cm to bardzo wczesna ciąża, pod koniec tego tygodnia powinno być już widać zarodek (o ile lekarz ma dobry sprzęt), ale najlepiej poczekać do polowy/końca przyszłego tygodnia i sprawdzić czy widoczny jest zarodek. Niestety czekanie to dość nieprzyjemna, ale tez spora cześć ciąży ciągle się na "cos" czeka: wizyt, badania, wyniki a ostatecznie poród .
Dziękuje za odpowiedz , wizyta dopiero w kolejnym tygodniu, wiec czekam . Bety nie powtarzam bo nie chce się stresować , po wizycie będzie wszystko wiadomo :)
 
Hej, też mam ,,problem,, z HCG, ale wyczytałam, że przyrost powyżej 6 tys spowalnia, może coś w tym jest ? Pozostałe nam czekać 🙂
Hmmm tez to czytałam , ale zastanawiam się jak to jest możliwe ,że nagle wzrost ze 110 procent mogl spaść na 50 procent .. Daj znać :)
 
reklama
Do góry