reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Joanna91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2023
Postów
1 278
Hejka. W kwietniu ciąża biochemiczna.
Nie mam dzieci. Od soboty na teście ciążowym dwie kreski. Czy iść zbadać oprócz HCG progesteron? W tej ciąży biochemicznej beta rosła ale bardzo wolno i stanęła na 230 i gdy przyszło krwawienie po paru dniach to oczywiście spadła. Po paru dniach poszłam do lekarza wszystko ładnie sie ładnie oczyściło. Mam 31 lat a staramy sie z mężem od kwietnia. Miłego dnia
 
reklama
Hejka. W kwietniu ciąża biochemiczna.
Nie mam dzieci. Od soboty na teście ciążowym dwie kreski. Czy iść zbadać oprócz HCG progesteron? W tej ciąży biochemicznej beta rosła ale bardzo wolno i stanęła na 230 i gdy przyszło krwawienie po paru dniach to oczywiście spadła. Po paru dniach poszłam do lekarza wszystko ładnie sie ładnie oczyściło. Mam 31 lat a staramy sie z mężem od kwietnia. Miłego dnia
Zbadaj beta HCG i progesteron po 48h zrób ponowne badanie HCG żeby zobaczyć przyrost- jeśli beta będzie powyżej 1000 możesz się umówić do ginekologa powinien uwidocznić pęcherzyk w macicy- jeśli ciąża rozwija się prawidłowo :)
I współczuje z powodu ciąży biochemicznej :(((
 
Wiem zwlekałam z tym ale dzisiaj już nie wytrzymałam i poszłam na bete i na druga pójdę w piątek. Boje się powtórki z rozrywki. Nie nastawiam się ale Zobaczymy a czy przy ciąży biochemicznej jest jakiś limit bety ? Np że dochodzi tylko do jakieś sumy. Zobaczymy pod wieczór ile będę mieć.
 
Wiem zwlekałam z tym ale dzisiaj już nie wytrzymałam i poszłam na bete i na druga pójdę w piątek. Boje się powtórki z rozrywki. Nie nastawiam się ale Zobaczymy a czy przy ciąży biochemicznej jest jakiś limit bety ? Np że dochodzi tylko do jakieś sumy. Zobaczymy pod wieczór ile będę mieć.
Nie ma czegoś takiego jak limit bety.. Są widełki obok, ale nie sam wynik jest najważniejszy a przyrost. Ja w obecnej ciąży pierwszą betę miałam na poziomie 10,62 czyli dopiero co ją wyłapałam, ale nie byłam pewna terminu owulacji. Każda beta startuje od 0. Zbadaj przyrost i bądź dobrej myśli. Teraz już dużo od Ciebie nie zależy niestety ☺️
 
Wiem zwlekałam z tym ale dzisiaj już nie wytrzymałam i poszłam na bete i na druga pójdę w piątek. Boje się powtórki z rozrywki. Nie nastawiam się ale Zobaczymy a czy przy ciąży biochemicznej jest jakiś limit bety ? Np że dochodzi tylko do jakieś sumy. Zobaczymy pod wieczór ile będę mieć.
O ciąży biochemicznej mówi się do bety maksymalnie 1000 - przed pęcherzykiem w macicy, a na dobrym sprzęcie od takiej bety można go zobaczyć.
Z różnych przypadków widzialam ze urastala max do kilkuset jednostek, u mnie tylko do kilkudziesięciu plus złe przyrosty.
 
Dziękuje za odpowiedzi. A czy ta beta w ciągu 48 h powinna się podwoić prawda? Oznaczylam tez dzisiaj progesteron jak będę mieć wyniki to napisze. Wiem dokładnie kiedy miałam owulacje 26.06.
 
Dziękuje za odpowiedzi. A czy ta beta w ciągu 48 h powinna się podwoić prawda? Oznaczylam tez dzisiaj progesteron jak będę mieć wyniki to napisze. Wiem dokładnie kiedy miałam owulacje 26.06.
Powinien być minimalny przyrost 66%. Wpisz sobie w wyszukiwarkę kalkulator beta hcg - wpiszesz tam wartości 2 badań i wyliczy ci przyrost.
 
reklama
IMG_7009.png
Podaje moje wyniki dosyć wysoka beta ale chyba jest Ok ?
 
Do góry