reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

megson1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Lipiec 2023
Postów
421
Robiłam badanie HCG 14 lipca wynik wyniósł 158291,44, ponowiłam badanie 27lipca wynik wyniósł 156888,32. Lekarz prowadzący kazał powtórzyć badanie, więc wczoraj powtórzyłam i wynik wyniósł 159960,98. Lekarz zalecił także wizytę w poniedziałek. Jak myslicie spadek może oznaczać coś złego?
 
reklama
Jaka wysoka beta ? Który w teorii to tydzień ciąży ? Wydaje mi się patrząc na wynik ze wgl nie potrzebnie robiona ta beta bo na którymś etapie ciazy już się nie sprawdzą poprostu
 
na dzień dzisiejszy to 10tydzień i 5 dzień, robiłam sama dla siebie po prostu, i teraz się zamartwiam, no nie wiem czemu lekarz kazał powtórzyć badanie po tym lekkim spadku i kazał przyjść na wizytę od razu w poniedziałek
 
Nie robi się na tym etapie bety bo inne już są przyrosty . Szczerze radziłabym Ci skonsultować z innym ginekologiem bo jak ten na tym etapie sugeruje się beta to coś z nim nie tak . Teraz tylko usg wskaże czy ciąża rozwija się prawidłowo :) więc się nie zadręczaj sie wynikiem tylko idź do Innego lekarza :)
 
Właśnie zrobiłam sama dla siebie i to był błąd, bo już mam jakies różne schizy, tym bardziej, ze jestem po poronieniu,
rozumiem Twoje obawy :) sama jestem teraz w ciazy 34 tydz , już tyle miałam schiz że nie zliczę . Ale mówię ci ze bety się nie mierzy na tym etapie ona Ci nic nie pokaże. Idź do Innego ginekologa to napewno powie ci to samo. Głowa do góry, będzie dobrze :)
 
Mam taką nadzieję, że wszystko jednak będzie dobrze. Z tym, że zastanawia mnie czemu mi kazał lekarz to badanie po lekkim spadku powtórzyć? 🤔
bo najwidoczniej jakiś nie douczony według mnie , każdy inny ginekolog który wie jak prowadzić ciążę nie sugerowałby się beta w 10 tyg ciazy , nawet juz wprawie w 11 tyg . A na usg wszystko ok wyszło ?
 
reklama
reklama
Do góry