reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Dołączył(a)
16 Marzec 2018
Postów
8
Witam. Drogie Panie proszę o odpowiedź. Moja żona jest w początku ciąży . Na badaniu krwi beta HCG jednego dnia miała 2400 mlU/ml, a następnego 6900 mlU /ml. Czy oznacza to ciążę mnogą ? Jutro będzie miała usg, ale ja jestem niecierpliwy i już chciałbym wiedzieć.
Dodam że jej starsza siostra ma bliźniaki.
 
reklama
Jeśli dobrze rozumiem to przyrost jednodniowy. Tak duże wartości na początku ciąży jak i przyrost mogą sugerować ciążę mnoga choć nie muszą. Ale naprawde przyrost super.Z miesiączki który tydzień wychodzi?
 
Jeśli się nie mylę to chyba 4 tydzień ewentualnie 5-ty. Wogole to ginekolog stwierdził na początku ciążę pozamaciczną.
I skierował żonę na zabieg usunięcia. W szpitalu inny lekarz na badaniu usg stwierdził że to początek ciąży i może być to ciąża mnoga. Kazał robić żonie badania beta HCG + clexsane+ luteina. No i to HCG tak wzrosło przez jeden dzień no może góra dwa. I jutro badanie USG i zobaczymy co powie lekarz. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Tak bardzo chciałbym mieć bliźniaki .
 
W moim przypadku przy ciąży mnogiej beta rosła bardzo powoli. Co przy ciąży mnogiej też jest normalne. W normach, ale powoli. Bez dużych skoków.
 
Czyli może to być ciąża z jednym dzidziusiem? Dziś po południu będę wiedział co i jak. Najważniejsze aby było zdrowe.
U każdego inaczej rośnie ten poziom wszystko może się zdarzyć,jeżeli pragniesz dwóch dzidziusiów to tego Ci życzę i oby tak było,ale jeżeli w rodzinie są bliźniaki to jest większe prawdopodobieństwo.Właśnie najważniejsze żeby zdrowe....
 
reklama
reklama
Do góry