reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hCG

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Cześć dziewczyny! Mam do was kolejne pytanie . Moje Beta hCG wynosiło na dzień 12.02.2020r. 6802 mlU/ml w ten sam dzień udałam się do ginekologa potwierdził ciąże i wpisał w USG 4 tydzień ciąży i 4 dzień . Dodam, ze ostatnia miesiączka była 11.01.2020r. Zastanawia mnie czy moja beta
nie jest za wysoka jak na ten tydzień ? W USG wpisane pęcherzyk żółtkowy widoczny, średnia wartość 3mm, ale ciąża zbyt wczesna żeby potwierdzić życie zarodka. Ginekolog powiedział mi, ze mam zgłosić sie za dwa tygodnie wtedy założy mi kartę ciąży. W czwartek idę do lekarza i zobaczymy co powie będzie to inny lekarz. Myślicie, ze wszystko jest dobrze? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi 😊
 
reklama
Do góry