reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Beta hCG

bobas2020

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny! Mam do was kolejne pytanie . Moje Beta hCG wynosiło na dzień 12.02.2020r. 6802 mlU/ml w ten sam dzień udałam się do ginekologa potwierdził ciąże i wpisał w USG 4 tydzień ciąży i 4 dzień . Dodam, ze ostatnia miesiączka była 11.01.2020r. Zastanawia mnie czy moja beta
nie jest za wysoka jak na ten tydzień ? W USG wpisane pęcherzyk żółtkowy widoczny, średnia wartość 3mm, ale ciąża zbyt wczesna żeby potwierdzić życie zarodka. Ginekolog powiedział mi, ze mam zgłosić sie za dwa tygodnie wtedy założy mi kartę ciąży. W czwartek idę do lekarza i zobaczymy co powie będzie to inny lekarz. Myślicie, ze wszystko jest dobrze? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi 😊

reklama

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Beta jest prawidłowa. Trzeba pamiętać, że to badanie nie jest tak istotne jak USG. Zobaczysz, na następnej wizycie już będzie zarodek i wszystko będzie dobrze.

Do góry