reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hch

Pata2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2019
Postów
58
Witam. Chciałabym zapytać kiedy mogę zrobić badanie krwi już zakładam 3 wątek na temat ciąży ale bardzo chciałabym zajść w ciążę , zostało mi 6dni do @ strasznie bolą mnie plecy w dole , piersi mocno po bokach przy dotyku i zawsze przed miesiączką miałam pryszcze (diody) na twarzy a teraz nic dzisiaj rano robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny czy to już wiadomo że nie jestem w ciąży czy za wcześnie ?
 
reklama
Hej, jeszcze zdecydowanie za wcześnie, betę możesz spróbować zrobić 2-3 dni przed @. Testy ciążowe czasami pozytywne wychodzą kilka dni po terminie @. Także spokojnie [emoji846]
 
Witam. Chciałabym zapytać kiedy mogę zrobić badanie krwi już zakładam 3 wątek na temat ciąży ale bardzo chciałabym zajść w ciążę , zostało mi 6dni do @ strasznie bolą mnie plecy w dole , piersi mocno po bokach przy dotyku i zawsze przed miesiączką miałam pryszcze (diody) na twarzy a teraz nic dzisiaj rano robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny czy to już wiadomo że nie jestem w ciąży czy za wcześnie ?
Za wcześnie na test. Poczekaj chociaż do piątku, a najlepiej do poniedziałku. ;-)
 
Za wcześnie na test i za wcześnie na bete , poczekaj jeszcze parę dni ,jeśli masz regularne cykle to najlepiej w dzień spodziewanej @
 
reklama
Do góry