reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Betahcg wynik proszę o pomoc.

Rozwiązania
0
Witam:)
Dzisiaj, tj. 30 dc zrobiłam bete. Wynik 89.4. Owulacja w 16 dc, a 14 dc dostałam ovitrelle. Ovitrell podobno fałszuje wynik hcg do 10 dni od podania. Lekarz, który robił mi inseminację, stwierdził ze się udało, jednak należy powtórzyć badanie za dwa dni czy beta wzrasta. Lekarz prowadzący natomiast, że ovitrelle fałszuje hcg i to jest za niski wynik. Co myślicie? Chyba do poniedziałku oszaleje :(

reklama

Charlotte21

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Z tego co tutaj dziewczyny pisały to liczy się przyrost. :) Trzeba sprawdzić za dwa dni i wtedy będziesz miała pewność jak Beta będzie rosła prawidłowo. Na forum tez pisało dużo osób, że nie liczy się wynik tylko przyrost. nie wiem natomiast jak to jest w przypadku insemisacji...

Rozwiązania
0
Dziękuje Ci bardzo. Tylko te nerwy, bo weekend przede mną;) najchętniej już jutro zrobiłabym badania;)

Dmalw

Rozwiązania
0
Ja także zaszłam w ciążę dzięki ovitrelle, niestety jestem świeżo po poronieniu.

Napewno taki wynik Beta HCG nie jest wynikiem zastrzyku. Powtórz po 48 h ponownie badanie i sprawdź przyrost.
Osobiście zrobiłabym tylko dwa razy badanie Beta HCG i dalej bym już nie sprawdzała.
Trzymam kciuki.

U mnie w 10 dniu po zastrzyku wychodziły testy o czułości 25, a 11 dni po zastrzyku BETA wynosiła 68 :)

kaylla

Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Taka beta oznacza ciaze. Teraz tylko trzeba sprawdzic pk dwoch dniach przyrost zeby sprawdzic czy ciaza sie dobrze rozwija.

Carenik

Rozwiązania
1
To nie Ovitrelle, naaaaawet jesli by wyszedl to po 16 dniach bylaby to ŚLADOWA ilosc. A tu tłusta betka. Ciaza jest NA BANK, powtorz tylko bete czy rozwija sie ona prawidlowo . Trzymam kciuki i gratuluje pozytywnego transferu.

reklama
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry