reklama

bez gorączki

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez noemich, 22 Grudzień 2007.

 1. noemich

  noemich

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Czy możliwe że maluch jest chory i nie ma gorączki?Mój mały ma chrypke od wczoraj i nic poza tym,żadnej gorączki,katarku i kaszlu.Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
   
 2. szalona mama

  szalona mama Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Szymek miał chrypkę i zero gorączki jak byliśmy nad morzem. Teorie związane z ową chrypką: zmiana klimatu albo rosnące ząbki (tedy Szymkowi rosły cztery zęby). Napisz coś więcej, ile twój dzidziuś ma?
   
 3. reklama
 4. noemich

  noemich

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  mały ma za dwa dni skończony trzeci miesiąc.Moja teoria to albo ząbki(widać na dole wyrażnie dwa ząbki prawie przy wierzchu albo reakcja na jabłko(dałam mu wczoraj ze słoiczka dwie łyżeczki).Jabłko mu na pewno nie podeszło bo ma małą wysypke na brzuszku.Chciałam się upewnić czy nie jestem bajkopisarzem i myślę w dobrym kierunku.Dzieki
   
 5. szalona mama

  szalona mama Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  noemich, ja obstawiam ząbki ale obserwuj małego. My byliśmy z tą chrypką u lekarza i dobrze jak się okazało bo od wkładania rączek miał krostki na gardle (prawdopodobnie one powodowały chrypkę) i dostaliśmy tantum verde do pryskania i cebion i pomogło. A ząbki mogą już wyłazić w tym wieku.
   
 6. rozalka

  rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A mój maluch przechodził anginę i zapalene oskrzeli bez gorączki.Niektore dzieci nie gorączkują.Temperaturę mial tylko raz przy trzyniówce.Wychodzenie ząbków obniza odporność dziecka,więc trzeba bacznie obserwować dziecko,czy chrypka nie nasila się,czy nie przechodzi w kaszel..Jezeli trwa to długo,warto poradzić się pediatry.
   
 7. szalona mama

  szalona mama Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Popieram:tak:
   
 8. noemich

  noemich

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki dziewczyny bedę go obserwowac jak coś to pojade do szpitala niech go lekarz zobaczy.
   
 9. elfica

  elfica elfica

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mój Eryk własnie ma od kilku dni katar i też nie ma gorączki ;) jest pogodny i wesoły
   
 10. reklama

Poleć forum