reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

bez gorączki

Dołączył(a)
6 Grudzień 2007
Postów
4
Czy możliwe że maluch jest chory i nie ma gorączki?Mój mały ma chrypke od wczoraj i nic poza tym,żadnej gorączki,katarku i kaszlu.Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
 
reklama
Szymek miał chrypkę i zero gorączki jak byliśmy nad morzem. Teorie związane z ową chrypką: zmiana klimatu albo rosnące ząbki (tedy Szymkowi rosły cztery zęby). Napisz coś więcej, ile twój dzidziuś ma?
 
Szymek miał chrypkę i zero gorączki jak byliśmy nad morzem. Teorie związane z ową chrypką: zmiana klimatu albo rosnące ząbki (tedy Szymkowi rosły cztery zęby). Napisz coś więcej, ile twój dzidziuś ma?
mały ma za dwa dni skończony trzeci miesiąc.Moja teoria to albo ząbki(widać na dole wyrażnie dwa ząbki prawie przy wierzchu albo reakcja na jabłko(dałam mu wczoraj ze słoiczka dwie łyżeczki).Jabłko mu na pewno nie podeszło bo ma małą wysypke na brzuszku.Chciałam się upewnić czy nie jestem bajkopisarzem i myślę w dobrym kierunku.Dzieki
 
noemich, ja obstawiam ząbki ale obserwuj małego. My byliśmy z tą chrypką u lekarza i dobrze jak się okazało bo od wkładania rączek miał krostki na gardle (prawdopodobnie one powodowały chrypkę) i dostaliśmy tantum verde do pryskania i cebion i pomogło. A ząbki mogą już wyłazić w tym wieku.
 
A mój maluch przechodził anginę i zapalene oskrzeli bez gorączki.Niektore dzieci nie gorączkują.Temperaturę mial tylko raz przy trzyniówce.Wychodzenie ząbków obniza odporność dziecka,więc trzeba bacznie obserwować dziecko,czy chrypka nie nasila się,czy nie przechodzi w kaszel..Jezeli trwa to długo,warto poradzić się pediatry.
 
reklama
Do góry