reklama

BEZRADNA ZONA

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez KLEOPATRA, 1 Grudzień 2005.

1. KLEOPATRA

KLEOPATRA Zaciekawiona BB

JESTESMY Z MEZEM 8 M-CY PO SLUBIE I NEDAWNO WYGLUPIALISMY SIE Z MEZEM JAK DZIECI!!!BYLO ZABAWNIE AZ DO MOMENTU GDY MAZ MNIE UDEZYL I TO JUZ PRZESTALO BYC ZABAWNE!POPROSILAM ZEBY PRZEPROSIL I WTEDY POWTORZYL UDEZENIE Z WIEKSZA SILA!POPLAKALAM SIE A ON NIEWZRUSZONY USIADL PRZY KOMPUTERZE!CZY MOJE SZCZESCIE NA TYM SIE SKONCZYLO????CO MAM ROBIC??UDAWAC ZE NIC SIE NIE STALO I NIE WRACAC DO TEGO CZY PORUSZYC TEN TEMAT ALE NIE WIEM JAKA BEDZIE REAKCJA!?POMOCY!!!!!!

2. silunia

silunia mama Zuzu

nie wiem co powiedziec, gdzie cie uderzyl, powinnas z nim powaznie porozmawiac na ten temat bez foch tylo usiadz i zapytaj dlaczego , bo jezeli chcial cie klepnąc to bylo to za mocne ( my tez czasami udajemy przepychanki i mlucimy sia na zarty ) naprawde trudno mi ci doradzac , a nie chcialabym zle doradzic , porozmawiaj z nim na bardzo spokojnie , wytlumacz dlaczego ci sie to nie podobalo .....powodzenia

3. reklama
  4. Viola240

Viola240 Fanka BB :)

koniecznie z nim porozmawiaj czemu tak się zachował i powiedz mu że nie chciałabyś aby to się powtórzyło...Powodzenia

5. sisters

sisters Zaangażowana w BB

Ja po takiej akcji spakowalabym mu walizki i nawet bym nie dyskutowala. Jesli zdazylo sie to pierwszy raz, to wlasnie teraz trzeba odpowiednio zareagowac, pokazac ze nie dasz sie bic nawet w zartach. Jesli teraz odpuscisz to bedzie dla niego sygnal, ze jest bezkarny.
    Trzymam za Ciebie kciuki.

6. KLEOPATRA

Dzieki dziewczyny za dobre slowa!postaram sie z nim pogadac chociaz sie boje.Boje sie nie kolejnego ,,boksa,, ale awantury i ze tez nie wytrzymam i za duzo powiem lub zrobie.Pozornie nie bylo to tak straszne zeby go pakowac ale bolalo bardzo i na tle fizycznym ale bardziej psychicznym!Teraz jest OK i jak znow zaczne temat to nie bedzie ciekawie!Mam nadzieje ze teoria typu-jak zrobil to raz to zrobi to jeszcze-w moim przypadku sie nie sprawdzi!!P.s. dostalam piescia w plecy!

7. Joaska

Joaska Lipcowe mamy '05

jak raz uderzyl to zrobi to i drugi i trzeci raz...........tak jest zawsze!!!ltrzeba porozmawiac zanim nie stenie sie cos gorszego!!!!!

8. KLEOPATRA

COS GORSZEGO!?TZN???????????????

9. Joaska

Joaska Lipcowe mamy '05

nie wiem......mialam na myli, ze takih rzeczy nie wolno puszczac plazem!!!!!

10. reklama
  11. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

Uważam, że jego zachowanie po tym jak się popłakałaś mówi o nim wszystko! Dawał skur...... Nie będę Ci mówić co masz robić, ale ja bym go zostawiła i już wniosła pozew o rozwód! Bo jestem pewna, że sytuacja nie może, a powtórzy się na pewno. Gdybyś powiedziała mu, że chcesz rozwodu, to niech Cie nie zmyli jego zmiana zachowania (oczywiście na lepsze) i krokodyle łzy!!!

12. Lilka

Lilka Moderator

Mamuśka bez przesady!!!!
    od razu rozwod ?
    rozumiem ze uderzyl,ale nie byl to jakis mocny cios,nie skopał,nie zlinczował...

choc sama uwazam ze jak facet raz podniesie reke to to sie powtorzy na 100%

dlatego powinnas porozmawiac z mezem i mu przedstwic twoj punkt widzenia na sprawe
    powiedziec mu ze jesli jeszcze raz tak zrobi to poniesie tego konsekwencje
    i ze nie puscisz tego plazem
    i ze oczywiscie ma cie natychmiast przeprosic i to w formie slownej a nie ciosowej

sama go znasz najlepiej wiec nam trudno doradzic
    ale napewno te sprawe musisz dokonczyc
    nie chowaj glowy w piasek
    a jesli znow cie uderzy.......to wystaw mu manatki za drzwi

jest doroslym facetem wiec powinien zdawac sobie sprawe z wlasnych czynow

Poleć forum