reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Jeszcze 5 dni do terminu.... a ja juz sie ledwo ruszam. Wszystko mnie boli. Postanowilam ze dzis nic nie robie. No moze obiad.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Integral a gdzie rodzisz? Prywatnie czy panstwowo?
Wgl jak to jest? Bo ja nie wiem jak to sie w Polsce odbywa...
Jeśli Decydujesz sie na porod panstwowy to Możesz sama wybrac sobie szpital?

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
 
@Integral a gdzie rodzisz? Prywatnie czy panstwowo?
Wgl jak to jest? Bo ja nie wiem jak to sie w Polsce odbywa...
Jeśli Decydujesz sie na porod panstwowy to Możesz sama wybrac sobie szpital?

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
Mamy w Białymstoku 2 szpitale państwowe, mają na zmianę dyżury. Możesz wybrać sobie gdzie rodzisz ale.. Jeżeli w dniu porodu szpital nie ma ostrego dyżuru i ma brak miejsc to odsyła Cię do tego drugiego szpitala.
Chyba, że masz swojego, wpływowego lekarza z danego szpitala to zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce ;P

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Urodzilam 18.07.17 zdrowa core Milenke. 3500 i 56cm. Urodzona sn . Opieka w usk cos pieknego!!!!!!

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Urodzilam 18.07.17 zdrowa core Milenke. 3500 i 56cm. Urodzona sn . Opieka w usk cos pieknego!!!!!!

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaaa!! Genialnie Kochana!! Gratulacje dla dzielnej mamy! :* :) :D Czekamy na zdjęcie Milenki i jak nabierzesz sił to napisz jak się zaczęło i jak było :)
Bardzo się cieszę!

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
fiu fiu fiu...
Integral wielkie gratulacje!!! :* buziaki dla córeczki!
jak sie czujesz?
do terminu mialas 8dni a tu prosze.
jak bedziesz miala chwile to napisz cos wiecej.
fajnie ze USK Ci sie podobał.
widocznie poprawili komfort :)

Aga to teraz Ty ;)
oczywiscie nie zaraz ;)
u Ciebie synek tak? a imie? pisałas chyba ale wypadlo z głowy
 
reklama
@black_cherry My czekamy na Tymona ;) mam nadzieję, że w 38tc się rozpakujemy i mówię do brzucha żeby się szykowal, ma jeszcze 2 tygodnie [emoji14]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry