reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka we wczesnej ciąży

Dołączył(a)
26 Kwiecień 2020
Postów
7
Witam! Czy któraś z mam miała biegunkę podczas początków ciąży? Chodzi mi bardziej nie o trwałą biegunkę tylko "czyszczenie" organizmu które jest bardzo bolesne nie raz. Bo nie wiem czy biegunkę można łączyć z wczesna ciąża? Jak bylo u was?
 
reklama
Nie chce cie straszyć, każdy organizm reaguje inaczej i to co u mnie, nie musi być u ciebie.

Pierwsza ciąża, 12 tydzień, rano ból brzucha i biegunka, ta dwa dni krwotok i poronienie.

Druga ciąża, zaraz po zrobionym teście ciążowym, biegunka. Codziennie rano przez 7 dni tylko rano. Na 8 dzien krwawienie i poronienie.

Generalnie w ciąży mam luźniejsze stolce, ale te biegunki u mnie za każdym razem zwiastowały poronienie. Do tego dochodziły inne objawy, jak bóle brzucha i pleców, a w drugiej ciąży plamienie...

Mam nadzieję że u ciebie tak nie będzie. [emoji120][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Biegunka, może świadczyć o zbyt niskim progesteronie, dobrze by bylo iść do gina ,żeby dał choćby duphaston czy luteine , ja tez tak miałam, ale brałam właśnie to ,i ciąża się utrzymała, ale raczej ciąży towarzyszą zatwardzenia, nie biegunka
 
U mnie biegunka w 16 tygodniu ciąży zakończyła się szpitalem, dzięki Bogu zagrożenie poronieniem minęło, do rozwiązania musiałam tylko aplikować Luteine. U mnie winnym był Tardyferon - żelazo przepisane przez ginekolog.
Zadzwoń do swojego ginekologa i powiedz co się dzieje. Ja zadzwoniłam i pani doktor kazała mi natychmiast zgłosić się do szpitala. Nie bagatelizuj tego.
 
Do góry