reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Biegunka

MamaNikodema805

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mój 8 miesięczny syn ma biegunkę, Pani doktor przepisala tylko Smecta. Bez zmian biegunka nie ustępuje, kolejna wizyta kontrola w poniedziałek. Co oprócz smecty?

reklama

Mamalipcowa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Oprócz smecty warto podać jeszcze probiotyk,jest duży wybor probiotyków dla niemowląt. I dawać dużo pić żeby się nie odwodnił

Lusia62

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mój 8 miesięczny syn ma biegunkę, Pani doktor przepisala tylko Smecta. Bez zmian biegunka nie ustępuje, kolejna wizyta kontrola w poniedziałek. Co oprócz smecty?
Być może od zębów.
Jakieś inne objawy?
Polecam Tasectan oraz lek probiotyczny Enterol.
Reszta to suplementy diety

Kazumi

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
A co Dzidziuś je? Może to alergia pokarmowa? Warto ograniczyć jedzenie do lekkostrawnych i zobaczyć czy po 1-2 dniach się uspokoi. Potem wprowadzać powoli nowe produkty i sprawdzać jak reaguje?

IwonaPs.

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
W naszej okolicy panuje grypa żołądkowa i niestety mój 8 miesięczny syn też złapał. I do tego wysoką gorączkę. Od lekarza dostał na receptę nifuroksazyd i debridat a w aptece polecili priobityk. Gorączka spadła po 2 dniach. Narazie nie wymiotuje ale ma biegunkę chociaż jakby mniejszą. Podaje jeszcze kilka łyżeczek jagód z domowego słoiczka i czekam na poprawę.🙄

reklama

MamaNikodema805

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
W naszej okolicy panuje grypa żołądkowa i niestety mój 8 miesięczny syn też złapał. I do tego wysoką gorączkę. Od lekarza dostał na receptę nifuroksazyd i debridat a w aptece polecili priobityk. Gorączka spadła po 2 dniach. Narazie nie wymiotuje ale ma biegunkę chociaż jakby mniejszą. Podaje jeszcze kilka łyżeczek jagód z domowego słoiczka i czekam na poprawę.🙄
U nas gorączki nie ma, ani wymiotow tylko biegunka...

reklama
Do góry