reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bielizna

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja mam wiekszy problem teraz z "majtasami niz ze stanikiem niecierpie jak mam cos na brzuchu wszytskie musza byc pod a tu benc wiekszosc niestey musze obsuwac w dol...
 
reklama
Góralka czy te biustonosze, w tym butiku są jakiejś konkretnej firmy, bo wspomniałaś coś o Triumphie??? Bardzo są drogie czy ceny przystępne?? ;) :) Ja tez zawsze nosiłam (tzn. przed ciążą) 75 B, teraz musiałam kupić 80 C, ale np. biustonosz do karmienia kupiłam 80 B (nawiasem mówiąc ochydny, obleśny jak na starą babę-wiesz taki zwykły bawełniany, niestety po zakupie dowiedziałam się, że są i bardziej sexy biustonosze dla karmiących). Będę go nosić jak będę musiała ale generalnie patrzeć na niego nie mogę ;D :D, moja babcia bardziej sexowne staniki nosi ;D
 
Hihiihih i znowu wątek babci się pojawia, Renee butik ma staniki Triumpha, Feliny, chyba Samanthy i jakieś francuskie, ale to już prawdziwa drożyzna, wiesz koronkowa robota, ceny moim zdaniem dość wysokie, ale to zależy od kieszeni nabywcy, zwykle zaczynają sie od 100z. Kupując dwa w sensownych kolorach można sobie jakoś poradzić, a dobra firma gwarantuje dobrą jakość więc nie niszczą sie szybko. Uprzedzam tylko wszystkie dziewczyny, żeby zwracały szczególną uwagę na te poprawki krawieckie, bo zdarzają sie niedoróby. Ja np zanim nauczyłam się sama przeszywać to zostałam z jednym stanikiem na dwa miesiące zanim trafił się kolejny wyjazd do Wawy, a winny był krawiec, bo niedbale przeszył i się pruło. Kazali mi jeszcze raz płacić za te usługę (5zł), gdybym miała więcej czasu zrobiłabym zadymę, ale wiecie jak to jest jak sie wpada na jeden dzień.
 
Hihihihi. A ja się będę pewnie musiała przestwaić na noszenie biustonoszy, bo dotychczas jakoś nie były mi potrzebne...Nie lubię jak cholera, jak coś mnie pije pod biustem. Nie wspomnę o jakiś g... na fiszbinach....Miałam taki na ślubie (swoim) i myslałam, że zwariuję. To okropieństwo...Jedyne w czym zdarza mi się uczęszczać, to takie sportowe bez żadnych fiszbin itp. Ale myslę, że jest to kwestia rozstawu piersi. ja na nieszczęście mam szeroki i jak cokolwiek chce mi go zebrać do środka bym seksownie wyglądała to mój biust ucieka i fiszbina ląduje na brodawce....Hihihihihihi. Mnie nie przerażają bawelniane biustonosze...Hurra!!!!hhahahahahah
 
Pola pozazdrościć budowy biustu, gdybym tylko nie musiała to stanik podzieliłby los majtasów. Czasem jednak trzeba go założyć, a wtedy warto mieć dobry. W samych fiszbinach nie ma nic złego, pod warunkiem, że cynik jest dobrze dobrany, a wierz mi można go dopasować do każdego biustu, w końcu rzadko która ma cyc przy cycu ;) Jedno jest pewne: skoro go czujesz nieprzyjemnie to na bank jest źle dopasowany.
 
Dziewczyny wczoraj w polskim serialu (chyba "święta wojna", ten o ślązaku i warszawiaku) podawali kryteria doboru cycników. Zapamiętałam jedynie, że miska D jest dla pań, u których różnica między obwodem w biuście, a pod biustem wynosi 18 cm. Moje Panie - do centymetrów ! Tylko nie zapominajcie, że w naszym stanie wynik jest zafałszowany, bo żebra nam się "rozeszły". Ja teraz noszę 75, mimo, że w obwodzie pod biustem mam już 86 cm. Cały czas nie tracę nadzieji, że w końcu uda mi się zrobić i podesłać zdjęcie, żebyście mogły zobaczyć o czym tak ględzę ;)
 
niestety zamówiony stanik jeszcze nie dojechał, obiecują, że może jutro ...
 
Goralka i co ? Dotarł dzisiaj ? ;D

Ja nie wiem jakbym przeżyła bez tych gaci ciążowych. Nie mam mowy żebym założyła teraz jakieś sprzed ciąży. Lubię wysokie, podtrzymujące brzuszek i pupę. Normalnie - wygoda :laugh:
 
reklama
Cynamonka podziwiam ja zrobie wszytko zeby nie nosic nic na brzuszku zadnych gumek ani cegos trzymajacego odrazu zwijam i pod brzuch ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry