reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bielizna

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Xmamuśka cieszę się i zachęcam, bo naprawdę warto. Dziewczyny teraz szybki kurs: na zdjęciu z brzuszkiem widać, że stanik trzyma pion i poziom, tzn nie podjeżdża na kark pod wypywem cieżaru piersi (dlatego tak ważny jest obwod pod biustem), z przodu unosi biust dość wysoko dzięki regulacji ramiączek, nie uciska tym samym na trzustkę i inne organy wew, kolejna sprawa to miska. gdyby przedłużyć linię fiszbiny to wskazałaby środek pachy. I to jest żelazna zasada.
 
reklama
Goralka co tu mowic seksi ten stanik naprawde ladnie trzyma wszytko na miejscu i jeszce jak fikusnie zrobiony naprawe fajny !!! a w koncu pokazalas nam kawalek siebie kochana postepy postepy... moze przeniesiemy jedno do watku o brzuszkach??:cool2:
 
dzięki dziewczyny stanik faktycznie cudny, nie często się trafiają ładne w tym rozmiarze, Lucyann jak umiesz to przeklejaj, ja się tam na tym nie znam :)
 
Goralak moze Dorote poprosimy probowalam ale chyab nie idzie mi jak trzeba w testach wyszedl skrot do strony wiec to nie to!! :-) a cycnik to super dobry to pol sukcesu odrazu wszytko inaczej sie uklada!!!;-)
 
aleście mnie zasypały komplementami, aż się rumienię, Lucyann nie zależy mi na przerzucaniu tych zdjęć, jak ktoś chce to może popatrzeć sobie na nie tutaj. a wracając do stanika to założyłam go i myślałam, że mi się brzuch obniżył, ale chyba to jednak złudzenie optyczne, po prostu cycki sie podniosły :)
 
:-D Widzisz Ty masz zdrowe podejscie ,my o obnizaniu brzucha ale zapominam ze sa dwie strony ze mozna cyce podniesc brawo genialny pomysl.....;-)
 
Witajcie dziewczyny,
Ja w ciąży byłam dobrych kilka lat temu , ale pamiętam jak w zastraszającym tempie rósł mi biust , zwykłe staniki były bezużyteczne , ich ramiączka wżynały się pod ciężarem w ramiona do tego stopnia , że powodowały otarcia , dopiero jedna z modystek poleciła mi mniej więcej TAKI BIUSTONOSZczyli szerokie ramiączka , które nie będą się wżynać a ładnie uniosą biust , do tego boczne fiszbinki spowodują , że stanik będzie ładnie leżał.Także drogie Panie , zwracajcie dużą uwagę na ramiączka staniczków.
 
reklama
Cześć! W związku z bielizną ja też chciałabym Wam coś doradzić ;)
Otóż na polskim rynku, już kilkanaście lat, działa firma Donna. Produkuje ona
bieliznę bardzo wysokiej jakości. W każdym miesiącu wprowadza nowe kolekcje.
Obecnie w Polsce jest kilkanaście takich sklepów, które zajmują się sprzedażą tej bielizny.
Zapewne każda "wymagająca" nawet pani znajdzie tam coś dla siebie :)
Donna oferuje w swojej sprzedaży stroje kąpielowe, biustonosze, stringi, figi, spodenki, koszulki,
gorsety, podwiązki, szlafroki i pidżamy. Do ich produkcji wykorzystywane są najwyższej
jakości koronki oraz hafty.
Bardzo polecam biustonosze tej firmy. Są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, a
ich numery można znaleźć już od najmniejszego nawet po D, E i F. Są wygodne a ich cena też nie jest zbyt wysoka ;)
Całą markę oceniam na bardzo dobrą i naprawdę polecam! ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry