reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bielizna

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja też wolę niskie, albo bez, ale te dobre czasy juz minęły.
a stanika nie dowieźli, zostawiłam wizytówkę i pani ze sklepu zadzwoni, bo nie mam tak sił ciągle tam biegać, chyba zrobię fotkę w tym przyciasnym
 
reklama
A ja wciaz chodze w gaciach sprzed ciazy..jak ja to robie?? hihihi. Oczywiscie, nie we wszystkich posiadanych przeze mnie modelach, ale jednak...A dzis, optymistycznie kupilam sobie 4 pary niskich bokserek (bo sie mojemu mezowi podobaly, rzecz jasna mi tez :) I zaraz sprobuje je przyodziac. A, zapomnialam dodac, ze w sklepie z bielizna dla normalnych kobitek i rozmiar 36/38. hihihihiih.
Kupowanie stanika do karmienia kazdy mi odradza, szczegolnie panie w sklepie, twierdzac, ze biust sie na pewno powiekszy (choc jak dotychczas, jest to tylko w sferze marzen...)
 
Pola ja slyszlam ze na noc nanajlepiej bec staniczka a jak jest za duzo pokarmu to koszulki takie przylegajace krotkie a stanik fajne ma H&M z koroneczki ladniutki i nie drogie tylko tyle ze sa miekkie:baffled:
 
tzw bardotki nie bardzo sa przydatne przy karmieniu bo ciezko cyca wyjac :-) wlasnie lepiej jakis miekki stanik no i cos rozpinanego na przodzie zeby szybciej i latwiej moc karmic
przy pauli nie mialam stanika do karmienia tylko zwykly koronkowy i sie sprawdzil badzo wygodny :-)
 
Znajome ze Szkoly Rodzenia teraz nosza staniki Naturena i chwala sobie, sa tez z tej firmy staniki do karmienia. W sklepie kobieta mowila ze najlepiej kupic na 3 tyg przed porodem....tylko skad wiadomo czy czlek urodzi w 39 czy w 42 tc? ;-)
 
wyobraźcie sobie, że moje staniki jeszcze nie dojechały, już nawet nie pamiętam jak długo na nie czekam, najbardziej sie obawiam, że jak już w końcu dotrą to nie będą na mnie pasowały. wiele firm ma rozmiarówkę tylko do D, albo DD, za to bardzo duży wybór w misce B, no same powiedzcie co to jest B dla karmiącej?
 
U mnie poki co nie zapowiada sie, zebym miala wiecej jak B. Chyba, ze tuz po porodzie w tepie jednej dobry moj biust urosnie. Poki co juz jeden stanik okazal sie za szczupły w obwodzie :(
 
1000004r1qj7.jpg

1000005vn8.jpg
 
reklama
Witam ja ze styczniówek. Super jest ten stanik!!:tak: Góralka dziękuje za wiadomość, jak tylko znajdę dłóższą chwilkę to poczytam na ten temat, ponieważ bardzo mnie zainteresował:tak: :-) Dziękujue za wiadomość

Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry