reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bielizna

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

góralka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2006
Postów
717
Mam fioła na punkcie biustonoszy, a konkretnie źle dobranych staników. Zaczęłam ten temat, bo sama przez wiele lat nosiłam rozmiar 75 B lub C, aż trafiłam do specjalistek, które mi dobrały 70 E/F - w zależności od firmy. Dodam, że to 70 w obwodzie zostało jeszcze skrócone, podobnie jak ramiączka. Zmniejszono też jedną z miseczek, aby lepiej pasowała do piersi. Panie, które mi dobierały stanik twierdzą, że większość z polskich kobiet nosi fatalnie dobrane biustonosze, stąd lawina nowotworów, że o zniekształceniu biustu nie wspomnę. Jeśli jesteście zainteresowane to chętnie powiem co jeszcze na ten temat wiem. Warszawianki zachęcam do odwiedznia osławionego już butiku na ul. Grochowskiej, sama tam bywam przy okazji wizyt w stolicy. Niestety nic nie wiem na temat doboru staników w ciąży.
 
reklama
ps. panie z butiku nie są moimi krewnymi, nie czerpię też profitów z naganiania im klientek, uczciwie mówiąc tej rudej nienawidzi pół polski, ale jest profesjonalistką jakiej do tej pory nie spotkałam !
 
Hej Góralka, fajny temat. Ja tez nie najlepiej dobieram sobie staniki, a teraz w ciaży w starych wcale nie moge chodzic. Kupiłam więc dwa ciążowe i jeden nieciążowy ale troszke większy niż przedtem i tak noszę na zmianę. bardziej fascynują mnie gatki. te ciążowe są super, nie wpijają się w brzuszek i fajnie go podtrzymują. Może nie są zbyt sexy ale co tam ;D
 
nio zdałyby sie takie typowo ciążowe majtasy co to rosną razem z brzucholem, ale póki co korzystam z dobrodziejstw pogody i śmigam bez
 
Goralka dobre a czy mozesz perzyblizyc ta Grochowska?? cos blizej o tym butiqu??!!! czasem mi sie zdazy zajzec do stolicy
a staniki ciazowe podobno niezle sa w H&M (opinia mamy dwojki maluszkow)
fajnie masz z tymi majtasami...hihihihi ::)
pozazdroscic
 
a co to u was nakaz noszenia wydali ?, lato jest po to żeby sie wietrzyć hihiih a tak poważnie to butik nazywa sie "atut" i jest na grochowskiej 93 (bodajże), przystanek za placem szembeka, prowadzące przeszły jakieś szkolenia w Triumphie i innych firmach, teraz nie tylko doradzają jak dobrać odpowiedni stanik, ale też jak masować piersi, szczególnie te "buły" co to wystają miedzy stanikiem a pachą (czasem dają pierwszy stanik tzw korekcyjny, trzeba go zmienić po paru tygodniach, zależy jak bardzo zniekształciłyśmy sobie biust) uczą prawidłowego zakładania biustonosza, paniom z obfitym biustem dobieraja tak, że optycznie wydaje sie o wiele mniejszy, i co ważniejsze przestaje być taki kłopotliwy w codziennym życiu, kto ma duży biust wie co znaczą ćwiczenia, podskoki, tańce czy choćby bieg do akutobusu. Panie z malutkim biustem nie dostają tzw "wypychaczy" więc koniec z prażeniem sie w upalne dni w poduchach i piankach, choć zwykle wychodzą ze stanikiem o rozmiar lub dwa większym od dotychczasowego. Tylko jedna moja znajoma z takim problemem nie do końca była zadowolona ze zmiany, nadal kupuje "wypychacze" tyle, że teraz w rozmiarze poleconym przez te panie. To bardzo ważne, żeby sie druty nie wbijały w ciało, lepiej dać krawcowej zminiejszyć miseczkę, czy skrócić obwód niż hodować sobie raka
 
Góralka dobra jestes w tej materii ja najbardziej lubie bez stanika....tylko sie boje bo babcia mnie natraszyla ze kiedys bede miala "zwiski" ;D ;D ;D ;D sprobuje tam dotrzec moze w przyszlym tygodniu mi sie uda....ale warto pomyslec ja pracuje z kobietami po mastektomi wiec mnie troche nastraszylas zaczne sie dowiadwac wiecej dzieki 8) 8)
 
hihiihihi babcia też niezła, ten tekścik o zwiskach mnie rozwalił hiihih
 
reklama
dziewcznyny ja już nie mieszczę się w wiekszość majtasów, musiałam nabyć o rozmiar większe, w pasie mam już tyle co w biodrach
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry