reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Odpoczynek jak u rodzinki ;-) czyli rozpieszczanie przez babcie i zabawa z Michałkiem - troszkę mu pomogła w nauce, bo on już duży przedszkolak jest :-D

A tak poza tym to bym sobie poleżała w domku - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :tak::tak: a tak to wszyscy mi wszystkiego zabraniają :baffled: no w sumie rozwiązanie może być za chwile - choć Małej się chyba nie śpieszy;-);-)
 
reklama
Dziewczynki jak sie któraś nie odezwie to zapnę focha :dry::-D heheh
Brandy ... odzywam się, odzywam :-p:-D:-D:-D;-)... fajnie, że dzidzia tak broi :-):tak:, u mnie Mati rozrabiał najbardziej zawsze po 22.00 hehe ...

Daisy ... pozwól się trochę porozpieszczać :-);-), należy Ci się to, a co :-D a nadmiar energii wykorzystasz jak już dzidzia będzie na świecie :tak:

Ale zazdroszę wszystkim leniu****ącym;-):-pmiłego leniuchowania hehe ... przy moim małym zbóju to narazie niewykonalne :sorry2: ... ciekawe jak długo jeszcze haha ... ale pewnie potem jak już pozwoli mi leniuchować, to będę tęsknić za tymi czasami, gdy ciągle ciągnął mnie gdzieś za rękę :-D:-D:-D ... tak więc nie marudzę :laugh2::laugh2:.

Mimo takiej średniej pogody zaliczyliśmy dzisiaj w miarę długi spacerek z huśtawką i zjeżdżalnią i krótką wizytę u babci ... a teraz mamusia ma wolne :-):tak:, bo tatuś ogląda z Matim "bam", czyli bajkę :-D:-D.

Pozdrawiam wszystkie mamuśki i dzieciaczki :-D i życzę miłego wieczorku :-)
 
Dzień dobry.

W końcu jakaś poprawa pogody - aż się nie chce siedzieć w domku;-)

Miłej i niedzieli życzę i do usłyszenia;-).

Brandy leniuszku a gdzie jesteś ;-) będzie foch:-p:-D:-p
 
Jestem jestem :-D:tak: leniuszkowa niedziela dzisiaj ... bo wczoraj mi sie nie udalo niestety :no:

Daisy jak tam rozpieszczanie? Ja ostatnio kupilam M jak mama z tym artykulem o rozpieszczaniu i mam zamiar dzisiaj go podrzucic swojemu Jackowi ;-) niech wie co ma robic :tak:Kiedy wpadniesz do nas tak na dluzej, co ???

Rozamajewska witamy :-D Cieszyn to nie zaś tak daleko, nie przesadzaj ;-)

Tika zbój Ci troche podrośnie i tez da Ci poleniuszkować, nie boj zaby :-)
 
Cześć dziewczynki ... chciałam napisać w niedzielny poranek ... a tu ups już prawie południe :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D
Rozamajewska ... witaj, witaj :-)
Brandy ... no też tak myślę ;-):-D
Życzę wszystkim miłej niedzieli z spacerkiem lub z leniuszkowaniem :-D;-)
 
Tika no faktycznie, prawie południe....ale to tak milo w niedziele pognic kapke dluzej :-D:tak: ja Ci wróżę - maluch juz za niedlugo zrozumie, że mamie tez sie cos od zycia nalezy i da spokoj choc na chwilke :tak:
Ja ide zaraz pod prysznic, pobawie się dzisiaj we fryzjerke i bede czesac mame... no i do szkoly sie trzeba przyszykowac na jutro :-(
 
Smacznego obiadku wszystkim życzę :-):tak:

Brandy u mnie "M jak mama leży" - nawet Sławek - mąż - się z nim zapoznał i nie widzę żeby się stosował ;-) oby z Twoim poszło łatwiej:laugh2:
A co do rozpieszczania to bardziej babcia, mama i ciotka mnie rozpieszczają, że chyba się rozleniwię na maksa :-p

A do domku to jest Bielska wracam jutro - więc może będę częściej na forum:blink:
 
WITAM KOCHANE MAMUSIE:tak:
Wczorajszy dzien taaaak mi szybko zlecial ze szok-do poludnia sprzatalam a potem o 15 pojechalam do mamy,wrocilam byla juz 20:szok: napilismy sie po lampeczce winka z Grzeskiem .....i tak jakos szybko to wszystko

A dzis tez odpoczywamy Natka oslabiona spi(ma jakiego rotaiwrusa wymiotuje i ma biegunke)Mezus tez spi na 16 maja znajomi wpasc pierwszy raz od sierpnia:szok: bo jeszcze u nas niebyli-wiec zaraz biore sie za szykowanie

Dobrze ze Grzesiek ma jutro na 14 to moge isc spokojnie do pracy tyle ze skacze szybciej bo nie o 14 a o 13-ale tego akurat nikt mi nie bedze mial za zle bo ja mam na godziny płacone wiec spoko:-D
A Natalka zostanie sobie z tatuskiem dobrze im zrobi ten wspolny dzien poniewaz oni sie malo co widuja...Grzesiek chodzi na 6 wraca pozno o 18 czasem jak juz mala spi......a jutro jakos tak idzie na 14 wiec niemusze sie niczym martwic;-)

Pozdrawiam i zycze pogodnego niedzielnego popołudnia:tak:
 
reklama
Witam mamuski z dzieciaczkami i mamuski z brzuszkami...:-)

Bernadko ja pracuję w księgowości w hurtowni... nie narzekam ale mogło by być ciut lepiej.... ;-)

W ten weekend mieliśmy imprezke firmową.... tego mi brakowało, takiej odskoczni od codzienności... :rofl2::happy::rofl2:

A dziś mam odwiedziny teściów... dawno już ich u nas nie było....:sorry2:
 
Do góry