reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

... J sie chajta:-D:-D:-D z ta piekna...
Brandy, co Ty gadasz!!!:baffled::confused::szok: Pojebalo go zupelnie??!!! :szok::szok::szok:

Normalnie zatkalo mnie jak to przeczytalam :szok:
Jak wracalysmy z Monika wczoraj ze spaceru to juz Cie nie bylo na tarasie :no:a ze Sara byla jęcząco-marudna to poszlysmy prosto do domu :sorry2:
Od polowy przyszlego tygodnia mam 2 tyg. urlopu to nadrobimy spacerki i ploteczki ;-)

Dla reszty dziewczyn pozdrowionka, usciski i buziaki :-)
Nie moge sie rozpisywac, bo w pracy jestem :sorry2:
 
reklama
aaaa dla smiechu hi hi hi no to sorry ale nie zajarzyłam:zawstydzona/y:

No jakos sobie trzeba radzic dobrze ze macie taka mozliwosc my niestety nie mamy i ja przez wakacje pracowałam od 6 do 13 poziej szybko do domku i na 14 szedł Grzes-ale teraz juz bedzie lepiej bo mała do przedszkola a Grzechu bedzie juz robił normalnie a nie tylko 2 zmiany:tak:
 
Ej dziewczyny az mi sie gadac nie chce... Bernadka....dupek to malo powiedziane poprostu:tak:... boje sie tej walki w sadzie...ale to, ze ja i Amelka jestesmy na utrzymaniu moich rodzicow to pikus w porownaniu z tym, ze szanowny chcial sobie dwie rodziny zalozyc :no: a najasmieszniejsze jest to, ze jeszcze jak mnie w szpitalu odwiedzal to chcial wrocic do mnie :no::wściekła/y::no: smiech na sali poprostu... zastanawia mnie tylko jedno...na kij tak bardzo mu zalezalo na tym, zeby Mala uznac? I ze ma miec jego nazwisko... :baffled: tego nie rozumiem:confused:
A Amelka jest calym moim światem... nie dam nikomu jej skrzywdzic... a jego pozbawie praw rodzicielskich... Mala nie potrzebuje ojca na papierze tylko...a z czasem znajde kogos, kto bedzie ja traktowal jak swoja corke i bedzie bezgranicznie i bezwarunkowo kochal....

Sorki dziewczyny, ze sie tak zale ale nie mam komu tego wszystkiego powiedziec ... a jak Wam to napisze to jakos mi lzej ...:sorry2:
 
Brandy, kochana, sciskam mocno i jestem z Toba :-:)-:)-(
Co za kretyn z tego J., nieodpowiedzilany, parszywy dupek i tyle!!!!:wściekła/y::szok::wściekła/y:
Faceci sa popierdoleni, ja juz dobrze o tym wiem, biorac pod uwage T. i Twojego J. :no::wściekła/y::angry:
Zal sie kochana ile wlezie, ja juz swoje sie wyzalilam na tym forum swego czasu :sorry2:
A po weekendzie umowimy sie w koncu na spacerek to sobie pogadamy na spokojnie...

Buziaki dla wszystkich!!!
 
Brendy- kochana ten facet ma rozdwojenie jazni-tyle Ci powiem on na jakas kuracje sie musi udac...a własnie co do nazwiska to dałas jego czy nie:confused:

Sandrula a co tam wogole z T spotykacie sie jeszcze tak osobiscie czy tylko w sprawach Sarusi:confused:

Moja mala spi Ja jutro do pracy i jak se pomysle ze o 4:50 pobudka to az mnie cos bierze:baffled::baffled:

tak wiec wyspijcie sie moje kochane mamuski buziaki :*
 
Bernadka - Amelka ma jego nazwisko :wściekła/y:nie zgodzil sie, zeby bylo inaczej ... i ja uznal...
Mam juz po dziurki w nosie... tego wszystkiego... Boze jak ja zaluje... choc dzieki niemu mam Amelke ... badz tu czlowieku madry i pisz wiersze...
 
oj przesrane Brendy współczuje no ale dasz rade wkońcu masz dla kogo walczyć, nie daj się i tak jak ma takie podejście to za niedługo mi sie wydaje że zapomni o małej i nawet nie będzie sie pokazywał.
No my pogodzeni wkońcu z moim szanownym małzonkiem ciekawe na jak długo pozdrawiam goraco i lece do moich dziewczynek
 
Dzien doberek dziewczeta :-) Ja znowu na chwilunie.

Brandy, dziewczyny juz chyba wszystkie mozliwe obelgi pod adresem J. napisaly - kretyn i tyle! Bedzie zalowac jeszcze, ze tak sie zachowal...ale bedzie za pozno, bo Amelka kopnie go w dupe i tyle!
A Ty dasz sobie rade, bo masz przy sobie najwiekszy skarb i najwieksze szczescie - Amelke, no i rodzice zawsze Ci pomoga :tak:

Sandrula a co tam wogole z T spotykacie sie jeszcze tak osobiscie czy tylko w sprawach Sarusi:confused:
Bernadko, raczej spotykamy sie w sprawach dotyczacych Sarki :sorry2: ale bywa ze na innym gruncie tez sie spotkamy ;-)Nie no, zwiazkiem tego nazwac absolutnie nie mozna i chyba nic sie nie zmieni :no:
Ale np. w poniedzialek jade na 2 dni na szkolenie, wiec T. przyjezdza tu i bedzie sie Sara zajmowal.

A co u pozostalych kobitek slychac?
Bo jakos czasu nie mam zeby dokladnie czytac :sorry2:
 
Brandy... normalnie jak czytam o tym dupku to az sie wierzyc nie chce, ze tacy idioci chodza po swiecie... trzymam kciuki i licze na to ze go usadzisz na dupie.... daj mu popalic...
A ja dziewczynki jutro ide na wieczor panienski... doradzcie mi jaki upominek kupic przyszlej pani mlodej.... poza koszulka nocna bo to juz kupuje jedna kolezanka... please....
 
reklama
Jezeli chcesz cos z jajem to moze taki wałek na chłopa....sa w roznych sklepach z upominkami a jak nie to moze hmmm jakies filizaneczki alboserwetki obrusik ladny....albo poprostu jakis fajny fartuszek pani domu hi hi
 
Do góry