reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Cześć :)
Mam nadzieje że się jakieś znajdą ;)
A jeśli tak to chciałam się dowiedzieć w jakich szpitalach będzie rodzić i kiedy :)
Pozdrawiam Kinga
 
reklama
witam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamy i te istniejące już
ja mam termin na 10.lutego na  godz 7.00. jedziemy jak na wyrwanie zęba.żadnych niespodzianek (mam nadzieję ) ponoć będę mamą ślicznego Kacperka.Dwóch facetów w domu... nie wiem jak to się skończy jeśli mój malec będzie kieszonkową wersją mojego męża...   :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Widzę, że temat Szpitala Wojewódzkiego.Ja też tam rodziłam.Do porodu miałam znajomą położną ze szkoły rodzenia i sam poród wspominam suuuuper.Znacznie gorzej było już z tym, o czym pisze ifkantka, czyli z opieką po porodzie i z pomocą przy dziecku.Myślę,że niezależnie od szpitala, wszystko zależy od tego, na jakich ludzi się trafi.Wszystkim oczekującym życzę dużo spokoju i optymizmu, bo to najważniejsze.
 
Witam :)
Też jestem z Bielska i jako przyszła mama bardzo się cieszę że za niedługo będe trzymała moją Kruszynke w rękach ;)
A dużo wskazuje na to że to będzie dziewczynka ;D
Termin mam na 22 marca, chodze do dr. Kastelik do Beskidzkiego a rodzić mam zamiar na Wyspiańskiego bo też się nasłuchałam o wojewódzkim :(
A na Wyspiańskiego 2 znajome rodziły i chwalą sobie no i wiem co dokładnie mam wziąć ze sobą do szpitala
Pozdrawiam przyszłe i obece mamusie ;)
 
Witaj Kitka!!!
jak to wogole milo wiedziec ze sa mamy z BB :) a ja bidna sama w domus ie mecze zamiast umowic sie gdzies na lody:) hihi
 
witam
jestem z Cieszyna
poród będzie w Eskulapie 10.lutego
już nie mogę się doczekać - mam wrażenie że mój brzuch sięga stóp
pozdrawiam
marzena :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Troszke tu ucichło ;)
Jak się czują mamuśki?Ja się jakoś w nocy nie wysypiam.Budze się często nawet mleko z miodem nie pomaga :(
A w czwartek na wizyte kontrolną ;D
Już się nie moge doczekać ;)
Pozdrawiam
 
Owszem ucichlo...szkoda wielka:(
A z jakiej czesci BB jestes? ja chodze do ginka na Karpackim -Lasatowicz i jestem zachwycona! Wizyte mam w przyszly poniedzialek i tez niemoge sie doczekac:):)
A czuje sie tak soie ,,,coraz wiecej dolegliwosci..i tez zle sypiam:(
 
LILITH ze Złotych a do ginka do Beskidzkiego Centrum do Kastelik, fajna babka ;)
Mi jedynie co dolega oprócz nie zasypiania to ból w pachwinie że czasami przy przewracaniu zaczne narzekać 8)
Nawet plecy już mnie nie bolą no i te roztępy małe na brzuszku :( ehhhh..............
A tak to dzidzia szaleje w brzuszku ;D
Trzymajcie się ciepło w te mrozne dni
 
reklama
Kitka to super ze nie jest az tak zle!! ja ostatnio mam zle ndi bo znow ciagle wymiotuje:(:( i mala od 2 dni sie mniejw ierci ale na zaczepki reaguje:)
Na Zlotych mam babcie i tate:):) ale tam u was okropnie slisko i ciezko z parkowaniem hihi:) a do ginka to gdzie to? bo zrozumialam ze na beskidzkim:) najwazniejsze ze sobie chwealisz i jestes zadowolona!!
aha a ja jestem ze Slonecznego:)
Pozdrawiam i uwazajcie na siebie!!
 
Do góry