reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Troche ślisko moze jest ;)Ale ja i tak rzadko z domu wychodze...........za zimno ;D
A chodze do Beskidzkiego Centrum Medycznego na Dąbrowskiego a najważniejsze że nie musze autobusami sie tłuc tylko mam taksówkarza ;)
Pozdrawiam
 
reklama
Hihi no tak bo w autobusie to sobie nie wyobrazam:)
A powiedz chodzisz gdzies na basen? mis ie strasznie marzy ale u nas to chyba niebyloby gdzie pojsc:(:(
A tak wogole fajnie byloby sie kiedys tak umowic i isc razem na ciasto albo cos dobrego:):):) JA poprostu mam dosyc siedzenia samej w domku:(:(
 
Hmmmm......basen........ja jestem z tych nie pływających :laugh: ;)
Wiesz fajnie było by gdzieś pójść ale w taką pogode,przy tych warunkach na chodnikach i z tym brzuszkiem ;)
Ciężko by było :)Co innego gdyby to była wiosna którą oczekuje ;D
A póżniej to tylko dzidzia do wózka i wio na spacerek kalorie stracic ;)
 
Hihi to pewnie sie umowimy kiedys na wiosne!twoje malenstwo juz bedzie a moje sie urodzi :):)
bo teraz to fakt tragedia....w dodatku jak pisalam niemam sie w co zabardzo ubrac:)
 
Do wózeczka i wio na spacerek :D
Ale ja już chce wiosne :( Te ciepełko,powoli zieleniejącą się trawe,drzewa..........mmmmmmmm...............
Hmmmmm a gdzie reszta przyszłych mamuś,bo coś rzadko piszą ;)
 
WITAM WAS DZIEWCZYNY!!!
AALLEE dawno mnie tu nie bylo!!! Ja tez jestem z Bielska ze Zlotych  ;D chociaz narazie jestem ta oczejujaca :laugh: ale mam nadzieje ze sie to niedlugo zmieni  :D  ::).Pozdrawiam was i wasze brzusie !!!
 
Witaj kallusia :)
A dokładnie z skąd ze Złotych?Bo ja z Łagodnej.A do ginka gdzie chodzisz?
Trzymaj sie cieplutko i zycze duzo zdrowka ;)
Ja narazie musze jakies 8 tygodni wytrzymac do rozwiazania chociaz juz mi ciezko bo zle śpie,w pachwinie mnie boli i paluchy u ręki mi puchną troszke ::)
Pozdrawiam
 
Witaj kitkabb  ;D
Ja mieszkam na przeciwko Magury  ::) a co do ginka to chodze do Oziminy  :)
Kitkabb nie martw sie juz zaniedlugo to tylko nozki ci beda puchly od biegania przy malenstwie  : :laugh:  !
Dasz rady ;D
OJ JAK MI BY SIE DZIDZIA JUZ PRZYDALA !!!!!! :laugh:  :laugh:
 
ja bylam dzis na usg i moja mala wazy juz 1150 g :)
Czy to nie za duzo...??
Ja tez juz mam takie klopoty...plecy bola strasznie...palce tez puchna nogi tez...oj i jeszcze dzis kazali zalozyc karte cisnien i mierzyc codziennie bo mam za wysokie:(
 
reklama
Kallusi a ja powyżej Magury ;D W pierwszym 10cio piętrowcu ;)
Jak moje kochanie przyjedzie to zabieramy się za składanie łóżeczka :)Bo nie moge mu tej przyjemności odmówic ;)Już się nie moge doczekać
Lilith moje małe w 27/27 jakoś tak tygodniu ważyło 1200 a gdzie reszta która mi przybyła? ::) :laugh: Więc nie ma obawy że za dużo zresztą ja jestem mała i raczej drobnej postury wiec ginek samam mi powiedziała że dzidzia nie będzie duża.Ja sama po urodzeniu ważyłam 2600,Więc jak będzie takie to moze łatwiej pójdzie ;D
A co do ciśnienia to w domu normalnie mam 90/60 a jak jestem na wizycie to wychodzi 120/80 ciekawe czemu :)
 
Do góry