reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hejka!!
Dziewczyny nawet nie mowcie o wadze  :p ja jak sie urodzilam mialam 4kg! :-[  To myslicie ze jak juz zafasolkuje to mi przyjdzie takiego grubcia urodzic  :laugh:  :D
A co do cisnienia, to ostatnio chyba kazdemu skacze przy takiej pogodzie, a co dopiero wam  :) Nic nie zrobicie trzeba kontrolowac dla waszych dzieciatek co by rosly zdrowe ;D
Kitkabb ja mieszkam w jednym z tych trzech 4 pietrowych bloczkow po drugiej stronie zywieckiej  ;D
LILITH a moze popros swojego chlopa niech cie plecki wymasuje  :D moze troche przejdzie  :D   
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

Starsznie dawno mnie tu nie bylo ale mialam duuuuzo pracy. Cos widizalam ze sie tu umawiacie :D ja co prawda mieszkam w Kozach ale do Bielska to przeciez bardzo blisko, wiec moze wprosze sie tak delikatnie na jakies male spotkanie ?!?! Tak jak Wy juz nie moge wysiedziec w domu. Ja mam termin na sobote 4.02 ale chyba bede musiala poczekac troszke dluzej:(. Za niedlugo to zwarjuje bez mojego Malenstwa :(

Pozdrawiam goraco :)
 
Agatko ale to zlecialo!!!!
Ja tez bym byla za jakims spotkaniem ale jaks ie zrobi cieplej troszke:(
Ja sie urodzilam i wazylam 2800 :) i tez jestem niewielka hihi mam 158 cm:) Mi wszyscy mowia ze mala wazy za duzo i dlatego sie przestraszylam....
 
Agatka_BB i AGUSIAAA  WITAM SERDECZNIE!!!!!
Ja jestem jak najbardziej za spotkaniem!!! ale tez dopiero na wiosenke  ;) moze wtedy juz bede zafasolkowana  :laugh:
Wy z malenstwami a ja z brzuszkiem i fruu na spacerek  ;D a jak mi sie nie uda to zawsze moge wam zabawiac malenstwa!  ::)  :laugh:
Ale z was szczesciary  ;D Ciesze sie waszym szczesciem!!!!! ;D
 
Widze że z Kallusi jakaś niania wyjdzie ;D
Też bym się pisała na wiosenny spacerek ;) Jak najbardziej,czasami też tatusia pośle zebym się mogła zdrzemnąć np. po nie przespanej nocy ;)Ale oby dzidzia słodko spała w nocy jedynie na karmienie.
Trzymajcie się cieplutko
Ja dzisiaj na zakupy do Tesco po góre owoców,jogurcików,może coś słodkiego ;D ;)
 
Jasne ze dopiero na wiosne.Teraz juz sie nigdzie z domku bez Meza nie ruszam bo w kazdej chwili moge potrzebowac transportu do szpitalka:) a na wiosne to juz z wozeczkami sobie pojedziemy:) na jakies dobre ciacho albo lody :D marze juz o jakims spotkaniu z kims. No coz ale poczekam jeszcze troszke. Tak siedze i mysle sobie, ze dobrze bedzie miec jakies znajomosci z takimi Maluszkami przynajmniej nasze pociechy beda mialy sie z kim bawic :)

trzymajcie sie cieplutko i Wasze Pociechy tez :)
 
Dokladnie tez tak mysle!! Zawsze moglybysmy sie umowic nawet do Cyganskiego:) Posacerowac zjesc cos dobrego:) Wikoncu pozniej bedzie tak cieplutko:) nie to co teraz:) i z czasem nasze dzidzie wlansie beda sie mialy z kim bawic juz od najmlodszych latek:) A my bedziemy mogly sobie poplotkowac:):)
To bardzo mile jak mozna sie z kims gdzies wybrac i pogadac:)bo takie siedzenie w domu i przezywanie ciagle emocje to dla nas nic dobrego:(

Agatka a jak tam z tym czopem? czy to falszywy alarm byl?
Kitka ja tez wczoraj bylam ale nie w Tesco tylko w Kauflandzie po jabuszka bananki pomaranczki niam niam :):)
A w Tesco sa super ciuszki czasem!naprawde mozna fajne rzeczy z przeceny kupic:)
 
No to byle do wiosny!!!!!!!!!!!! ;D
Niop a ja zakupiłam 2 kilo mandarynek,pare bananów,kilo jabłek,Kinder Pingwi (czy jakoś tak to się pisze ;) pychotka ),jakieś serki Bonjour i coś tam jeszcze :)
Ale się bede opychać ;)
 
reklama
Mmmmmm nawet nie mowcie o slodkosciach  :p Ja wlasnie pochlaniam rodzynki w czekoladzie mmm pychotka :laugh:
Agatka_BB JA TO DOPIERO ZAJARZYLAM ZE TO JUZ ZA 2 DNI !!!!Trzymaj sie kobietko juz za chwile bedziesz z dzidzia w domku !!! ;D  ;D
kitkabb A co tam moge byc niania  :laugh: choc rola MAMY bardziej by mi pasowala  :laugh:
Ale narazie  walczymy pod koluderka i zobaczymy moze tym razem sie uda  ::)
 
Do góry