reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Cześć dziewczyny. Jestem z Bielska, ale na BB urzęduję na wrześniowych 2007 ;-)
Wpadłam do Was bo mam pytanie: czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z ZUSem w ciąży? Chodzi mi o to czy sprawdzali Wam L4, jak to wyglądało, czy nie było problemów ze świadczeniami?

Będę bardzo wdzięczna za info, może być na PW.
 
reklama
To moje skarby.Darcia Ryba dzięki za pomoc.Nie przejmuj się niektórzy faceci tacy są.;-)To dobrze że zostawili ci miejsce w pracy, bo ja przy puszczam że nie miałabym takiej okazji bo moje miejsce w pracy jest już zajęte. Doti80 witaj na BB, ja nie miałam problemu ze ZUSem lekarka mówiła mi że w razie czego mam mówić że to ciąża bliźniacza a przy Bliźniakach to podobno zagrożenie poronienia większe. Pozdrowienia.:-)
 

Załączniki

  • DSCN0009.jpg
    DSCN0009.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCN0013.jpg
    DSCN0013.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 29
Czesc dziewczynki :-)
Ale dlugo mnie nie bylo. Wybaczcie :sorry:

Kaska, ale masz cudne dziewczynki!:tak::-):tak: Gratuluje :tak:

Przepraszam, ze nie poodpisuje kazdej z osobna, ale nie mam juz sily o tej porze :sorry: Jutro Sara ma garden party z okazji 3. urodzin, wiec przygotowywalam zarelko do teraz :-p

Mam nadzieje, ze u Was wszystko ok i ze dzieciaczki zdrowiutkie :tak:
Od 27go mam urlop to ponadrabiam :tak::-)

Sciskam mocno!
 
Kaska sliczne te twoje córeczki a tak ogólnie jak sobie radzisz masz jakąś pomoc?
Sandra wszystkiego naj dla Sary z okazji urodzinek
U ans tez imprezka dzisiaj zjezdzają się znajomi z Bielska i robimy grilla tak więc też cały czas coś szykuje. Natka pojechała z dziadkiem na karuzele więc troche ciszy Patka śpi odsypia kolejną noc którą szalała (dalej bardzo źle sypia). Jedyny minus dzisiejszej imprezki to to że jutro mam byc na 8 na hotelu bo mamy 50-cio lecie małżeństwa no i trzeba pomóc tak więc musze się ograniczać żeby jutro nie było kacyka.
No dobra zmykam dalej coś porobić.
 
Witamy:-),
Kaśka22 no śliczniutkie te Twoje Córunie:tak:!!! Ze zdjęcia wynika, że jednojajowe (jak na moje ślepe oczy:-p). Nie masz problemu z ich odróżnianiem:confused:? Rodzeństwo pomaga w opiece:confused:?
Doti80: ja zaczęłam pracę od października, w którym też dowiedziałam się, ze zostanę mamą. Bardzo się właśnie bałam, że zaczną mnie ścigać z powodu podjęcia pracy w okresie ciąży, bo np. chodzi mi tylko o wyłudzenie świadczeń-słyszałam o kilku takich przypadkach-ale nic takiego na szczęście nie miało w moim przypadku miejsca. Od 29 stycznia do dnia porodu byłam na L4 i przez ten czas nikt z ZUSu mnie nie odwiedził. Z wypłatą świadczeń też nie miałam problemów-przychodziły zawsze w tym samym dniu, chyba że dzień wypłaty wypadał weekend. Jak zanosiłam osobiście L4 do ZUSu (oczywiście wcześniej odwiedziłam szefową, aby podbiła i podpisała druk) to panie urzędniczkibyły zawsze bardzo miłe i z chęcią odpowiadały na moje pytania.
Sandra1982 i Mery-jak udały się imprezy:confused:?
U nas dzień do dnia podobny:tak:. Wiktorek zaczął znowu ładnie sypiać w dzień:blink:. W zeszłą środę i czwartek to mieliśmy Sajgon-Wiktorek w ogóle nie spał w ciągu dnia i prawie cały czas płakał; ani cyc nie pomagał:-(. Pani doktor nie wiedziała, co to może być i dała znowu skierowanie na mocz; teraz czekamy na wyniki.
Mnie złapało zapalenie piersi wczoraj:-(, ale już jest o niebo lepiej:tak:.
Wiktorek jest teraz z Babcią w kościele więc mogłam trochę poszaleć z pisaniem.
O 10:00 ma przyjechać ŁK, który od 3 tygodni nie widział syna:wściekła/y:.
Pozdrawiamy:happy:.
 
Cześć dziewczyny :-)Sandra1982 całuski dla Sary na urodziny.Ogólnie mówiąc daje sobie rade myślałam że będzie gorzej dziewczynki naprawdę są bardzo grzeczne, jedzą, śpią czasami któraś po marudzi to je wycałuje ponoszę i zasypiają. Pomaga mi mama trochę i duże dziewczyny też.Darcia ryba dziewczynki są dwujajowe. Z odróżnieniem mam problem i jestem zła sama na siebie że jako matka nie umiem je odróżnić,ale znalazłam jak je odróżnić Julia ma prawe ucho do szpica a Wiktoria ma okrągłe uszy. Strasznie mi żal Wiktorka mam nadzieje że dowiesz się co mu jest. To na razie pozdrowienia.
 
No imprezka była przednia tylko następny dzień nie taki fakjny a cały spędziłam w pracy wiec jak padłam o 22 w niedziele to zasnęłam w sekunde.
Tak ogólnie Patka znowu albo dalej daje w dupe w nocy już nie mam siły.
Kupiłam im ostatnio domek do ogrodu taki plastikowy super frajde mają nieziemską jak siedzą tam sobie i jeszcze psa tam biorą.
Zmykam bo juz szaleją
Miłego dzionka życze i mam nadzioeje ze cos rusz sie tutaj.
 
Witam:-(,
HELP!!! Macie pomysł, jak mogłabym oduczyć Wiktora ssania pięści/kciuka:confused:? Próbowałam przerzucić go na smoczek, ale każdy zostaje szybko wypluty i zastąpiony pięścią/kciukiem (tylko silikonowego nie wypróbowałam jeszcze, ale dziś zostanie zakupiony).
Pozdrawiamy
 
Dorcia ja odrazu dałam córciom silikonowe smoczki z Nuka Patka też nie zabardzo chciała ssać ale wkońcu sie przekonała. Walcz szybko bo im będzie starszy tym będzie ci trudniej.A jak tam wizyta wzorowego tatusia?
 
reklama
Witam po dlugiej nieobecnosci
Kaśka22 na poczatku chcialam pogratulowac slicznych dziewczynek:tak: sa takie urocze;-)
dorcia_ryba musimy sie wkoncu umowic na ten spacerek:tak: moze przyjedziecie do nas na Karpackie z Wiktorkiem??
Mery myslalam,ze tylko ja mam problem z moim Dominikiem w sprawie nie przespanych nocy. Ogolnie to spi cala noc,ale caly czas domaga sie cyca,a jakbym mu nie dala to wtedy wyje jak syrena. I co tu robic...juz mnie to troche meczy i chcialabym sie wyspac,ale konca karmienia nie widac.Potrafi czasem 4-5 razy ssac w nocy.
sandra1982 miejsce wesela juz wybrane i jest to hotel Tycjan w Milowce. Termin 22.05.2010. To jedyny jaki byl wolny w tym hotelu na rok 2010:baffled:.
A u nas ogolnie wszystko dobrze. Dominik chodzi przy meblach i ma juz 9 zebow. Gryzie jak szalony wszystko co spotka na swojej drodze. Nie bylo mnie tyle czasu bo padl nam komputer(zlom jeden:wściekła/y:)ale w niedziele dostalam laptopa od tesciow (kochani no nie?:-D:tak:;-)),a mezowi zostal ten dziad stary,ktory wlasnie jest w serwisie:-):-) sprawiedliwosc musi byc:-D:-D. Zaczynam sie juz stresowac,bo od wrzesnia trzeba wrocic do szkoly,bo u nas na studiach juz we wrzesniu sie zajecia zaczynaja. Zostaly mi 3 przedmioty i obrona pracy licencjackiej.AAAAA wlasnie zdalam egzamin teoretyczny na prawko, a praktyczny mam 6 pazdziernika!!! 2 miesiace na termin sie teraz czeka no masakra.Nie mowiac,ze ja pierwszy raz zdaje,a wtedy podobno ma byc predzej. To jestem ciekawa ile bede czekac jak nie zdam...bo pewnie nie zdam:szok::blink:
A teraz uciekam do spania:-)
Pozdrowionka dla Was Mamunie:-D:-)
 
Do góry