reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biochemiczna

jolanta2103@t

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Grudzień 2020
Postów
18
Cześć,
Mam pytanie, w ubiegłym roku jakoś w grudniu miała miejsce u nas ciąża biochemiczna... staramy się przez cały czas, jednak nie wychodzi... Powiedzcie mi, czym to może być spowodowane, czy jeśli była jedna ciąża, co prawda biochwmiczna tzn, że jest dla nas szansa... Bo ja już tracę nadzieję... 😥
 
reklama
Ja zaliczyłam wpadkę ( biochemiczna 6 tydz) początek stycznia, kolejny pozytywny test listopad ten sam rok. Zaczęłam badania. Robić pierwsze w tym samym czasie robiłam testy owulacyjne i nadal się staraliśmy . Męczyło mnie to bo seks zmienił się już w cel a nie przyjemność . Ale w między czasie zmieniłam stanowisko w pracy taki mały awans i może poprostu przestałam tak o tym myśleć jak szlam omawiać wyniki pierwszych badań to już był 5 może 6 tydz
 
reklama
Do góry