reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biutonosz do karmienia

reklama
no cóż mam nadzieję, że twój post to nie jest zwykły SPAM

wg mnie bardzo ładny i w dobrej cenie, te które ja miałam wyglądały strasznie a kosztowały wcale nie mniej, szukałam czegoś w tym stylu wtedy ale nic nie znalazłam
 
Najlepiej patrzeć na wygodę i zeby był że tak napisze- rozciągliwy
Bo jak pokarmu sie nazbiera to potem sztywny biustonosz ciśnie, trzeba tez wziąc pod uwagę to, że bedzie się korzystac z wkładek laktacyjnych - to jakies 0,5 cm w miseczce wiecej
 
no tak tyle że sztywna miseczka pomaga przy większych piersiach które bardzo ciążą, ja miałam zwykły taki bawełniany i okropnie go wspominam a rozciągać i tak się zbytnio nie rozciągał, no i latem większy kłopot bo łatwo przewiać ... polecam też koszulki do karmienia z wszytym biustonoszem, ja taką miałam i nie musiałam na spacerze wywalać całego brzucha przy karmieniu ;-)
 
Duży biust bardziej utrzymują szerokie mocne ramiączka
no ale każdy wybiera to co mu pasuje
Ja nie umiałam w sztywnym wytrzymac akurat a biust mi urusł do obwodu 116cm w normalnym stanie + pokarm :blink:
 
reklama
Do góry