reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada 2 kreska

reklama
Beta hcg bada się po 48h , Ty zrobiłaś po 24 tak?
Więc nic straconego
Po 24h ciężko powiedzieć bo tak niby za mały, ale jakbyś zrobiła po 48h tak jak się powinno robić to by była szansa, że te min. 66% by było. Ja bym tego nie przekreślała - a jestem pesymistką. Zrób we wtorek jeszcze

No mały ten przyrost, ale nie jest zrobiony jak powinien ,więc ciężko stwierdzić

Beta hcg bada się po 48h , Ty zrobiłaś po 24 tak?
Więc nic straconego
Zrobiłam bete po 24h żeby sprawdzić czy w ogóle rośnie. Jutro nie mogę, bo jestem na wyjeździe, później niedziela i poniedziałek wolny więc robi się 5 dni przerwy, chyba bym zwariowała 😖. Teraz we wtorek sprawdzę i może w czwartek, o ile będzie jeszcze co sprawdzać 😉 dziękuję Wam za odpowiedzi i trzymajcie kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam bete po 24h żeby sprawdzić czy w ogóle rośnie. Jutro nie mogę, bo jestem na wyjeździe, później niedziela i poniedziałek wolny więc robi się 5 dni przerwy, chyba bym zwariowała 😖. Teraz we wtorek sprawdzę i może w czwartek, o ile będzie jeszcze co sprawdzać 😉 dziękuję Wam za odpowiedzi i trzymajcie kciuki!
To bardzo dobry plan :)
Wzrost jest! Gorzej jakby calkiem stalo lub spadało ,a tak to zawsze jest nadzieja:) trzymam kciuki nadal!
 
Zrobiłam bete po 24h żeby sprawdzić czy w ogóle rośnie. Jutro nie mogę, bo jestem na wyjeździe, później niedziela i poniedziałek wolny więc robi się 5 dni przerwy, chyba bym zwariowała 😖. Teraz we wtorek sprawdzę i może w czwartek, o ile będzie jeszcze co sprawdzać 😉 dziękuję Wam za odpowiedzi i trzymajcie kciuki!
A masz jeszcze test ciążowy? Ja bym zrobiła, może kreska będzie wyraźna 😄 tak żeby nie zwariować do kolejnej bety 👍
 
A czy ja mówię, że coś znaczy? Szłam w stronę tego, że może być ciemniejsza, co może trochę uspokoić Anielę zanim zobaczy wynik kolejnej bety.
Przy małych ilościach niestety różnica na testach jest niewielka. A do tego jeszcze jakby doszła inna firma to nie miarodajne. Testowanie na początku ciąży i oczekiwanie na wyniki uczy chyba cierpliwości która jest meeega potrzebna przy byciu mamą
 
reklama
Przy małych ilościach niestety różnica na testach jest niewielka. A do tego jeszcze jakby doszła inna firma to nie miarodajne. Testowanie na początku ciąży i oczekiwanie na wyniki uczy chyba cierpliwości która jest meeega potrzebna przy byciu mamą
Ja akurat miałam to szczęście, że jeden dzień po przewidywanym okresie miałam mocne krechy, ale np. znam osoby, które nawet po 2 tygodniach bez okresu miały ledwo widoczne. No nic, trzymam kciuki za wymarzoną ciążę 😄
 
Do góry