reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada 2 kreska

Cześć dziewczyny, już trzeci dzień z rzędu robię testy, bo @ spoznia mi się kilka dni i wychodzi blada kreska, choć z każdym dniem jest troszke ciemniejsza (w załączeniu foto). Jutro idę na betę ale trochę boje się wyniku, bo po 4 latach starań naprawdę mam wielką nadzieję. Tyle zrobiłam testów w swoim życiu i nigdy ani cienia kreski tam nie widziałam więc coś może być na rzeczy ale powiedzcie - czy to moze być kreska fabryczna? Lub np. ciąża biochemiczna? Dzięki za odpowiedzi...
Zobacz, to mój test jakieś 10dni od owulacji
 

Załączniki

  • IMG_20211027_191653.jpg
    IMG_20211027_191653.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 163
reklama
Ja miałam taka zarówno w dzień miesiączki przy ciąży biochemicznej jak i przy udanym cyklu. Tylko Beta i przyrost da odpowiedz - trzymam kciuki 💕
 
@Aga87lan fajnie że o tym piszesz bo teraz się martwię że beta jest za mała 😤. U Ciebie sporo urosła przez kilka dni. Zastanawiam się też czy iść jutro znowu na betę czy dopiero we wtorek, 2go..
 
reklama
@Aga87lan fajnie że o tym piszesz bo teraz się martwię że beta jest za mała 😤. U Ciebie sporo urosła przez kilka dni. Zastanawiam się też czy iść jutro znowu na betę czy dopiero we wtorek, 2go..
drugiego trochę za długo .. zrób sobie jutro i oznacz progesteron , mi progesteron zaczął spadać dlatego dostałam tabletki na podtrzymanie od razu . W necie masz kalkulatory do obliczania przyrostów bety czy są prawidłowe a pozniej to życzę Ci już cierpliwości 🙈
 
Do góry