reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada 2 kreska

Dziewczyny , a co sądzicie o tym ? Dodałam że na opakowaniu testu jest napisane, że jeśli kreska testowa jest mniej wyraźna niż kontrolna, oznacza to wynik negatywny. Pierwszy raz spotykam się z taką interpretacją wyniku testu ciążowego, no ale ta kreska nie jest znowu taka blada chyba, co myślicie? Jutro powtorze test innej firmy 👌
 

Załączniki

  • IMG_20210703_120720.jpg
    IMG_20210703_120720.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 238
  • IMG_20210703_120647.jpg
    IMG_20210703_120647.jpg
    228,5 KB · Wyświetleń: 234
reklama
Dziewczyny , a co sądzicie o tym ? Dodałam że na opakowaniu testu jest napisane, że jeśli kreska testowa jest mniej wyraźna niż kontrolna, oznacza to wynik negatywny. Pierwszy raz spotykam się z taką interpretacją wyniku testu ciążowego, no ale ta kreska nie jest znowu taka blada chyba, co myślicie? Jutro powtorze test innej firmy 👌
U mnie była delikatniejsza a teraz 17 tydzień :)
 
Cześć dziewczyny, już trzeci dzień z rzędu robię testy, bo @ spoznia mi się kilka dni i wychodzi blada kreska, choć z każdym dniem jest troszke ciemniejsza (w załączeniu foto). Jutro idę na betę ale trochę boje się wyniku, bo po 4 latach starań naprawdę mam wielką nadzieję. Tyle zrobiłam testów w swoim życiu i nigdy ani cienia kreski tam nie widziałam więc coś może być na rzeczy ale powiedzcie - czy to moze być kreska fabryczna? Lub np. ciąża biochemiczna? Dzięki za odpowiedzi...
 

Załączniki

  • IMG20211027053859.jpg
    IMG20211027053859.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 230
  • IMG20211027053803.jpg
    IMG20211027053803.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 224
Cześć dziewczyny, już trzeci dzień z rzędu robię testy, bo @ spoznia mi się kilka dni i wychodzi blada kreska, choć z każdym dniem jest troszke ciemniejsza (w załączeniu foto). Jutro idę na betę ale trochę boje się wyniku, bo po 4 latach starań naprawdę mam wielką nadzieję. Tyle zrobiłam testów w swoim życiu i nigdy ani cienia kreski tam nie widziałam więc coś może być na rzeczy ale powiedzcie - czy to moze być kreska fabryczna? Lub np. ciąża biochemiczna? Dzięki za odpowiedzi...
To nie jest kreska fabryczna :) mam dwoch synow z takiej kreski na tym teście.. (jedyne testy ktore nigdy nic mi nie pokazaly i nagle pokazaly) jeden 4dni przez terminem @, owu mialam wczesniej, wyblagany po dwoch latach starań, drugi zaraz sie wykluje z takiej dzien po terminie @ . :) Gratuluję, aczkolwiek poniesie mnie euforią jak zrobisz bete..

P.s. ja mialam w ten sam dzien co sikalam (w obecnej ciazy)z godzine pozniej bete 123:)
 
Cześć dziewczyny, już trzeci dzień z rzędu robię testy, bo @ spoznia mi się kilka dni i wychodzi blada kreska, choć z każdym dniem jest troszke ciemniejsza (w załączeniu foto). Jutro idę na betę ale trochę boje się wyniku, bo po 4 latach starań naprawdę mam wielką nadzieję. Tyle zrobiłam testów w swoim życiu i nigdy ani cienia kreski tam nie widziałam więc coś może być na rzeczy ale powiedzcie - czy to moze być kreska fabryczna? Lub np. ciąża biochemiczna? Dzięki za odpowiedzi...
Wygląda dobrze :) zrób będę i powtórz po 48 h i mocno trzymam kciuki .. na pokrzepienie to moja kreska na pierwszym teście … aktualnie 29 tc 😍
Daj znać jak wyniki !
 

Załączniki

  • IMG_3422.jpg
    IMG_3422.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 193
To nie jest kreska fabryczna :) mam dwoch synow z takiej kreski na tym teście.. (jedyne testy ktore nigdy nic mi nie pokazaly i nagle pokazaly) jeden 4dni przez terminem @, owu mialam wczesniej, wyblagany po dwoch latach starań, drugi zaraz sie wykluje z takiej dzien po terminie @ . :) Gratuluję, aczkolwiek poniesie mnie euforią jak zrobisz bete..

P.s. ja mialam w ten sam dzien co sikalam (w obecnej ciazy)z godzine pozniej bete 123:)
Dziękuję za wsparcie! 🙂 odezwę się jak poznam wyniki bety 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny, już trzeci dzień z rzędu robię testy, bo @ spoznia mi się kilka dni i wychodzi blada kreska, choć z każdym dniem jest troszke ciemniejsza (w załączeniu foto). Jutro idę na betę ale trochę boje się wyniku, bo po 4 latach starań naprawdę mam wielką nadzieję. Tyle zrobiłam testów w swoim życiu i nigdy ani cienia kreski tam nie widziałam więc coś może być na rzeczy ale powiedzcie - czy to moze być kreska fabryczna? Lub np. ciąża biochemiczna? Dzięki za odpowiedzi...
Ciąża biochemiczna oczywiście się zdarza, ale ja sama miałam taka kreske, teraz jestem w 20 tygodniu :) Powodzenia na becie 🥰
 
Do góry