reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście dzień po dniu

E

Estera79

Gość
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
 

Załączniki

  • EF57DC9F-CAC0-4507-BB01-50D7537580DC.jpeg
    EF57DC9F-CAC0-4507-BB01-50D7537580DC.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 201
reklama
Odcień kreski na teście nie jest wyznacznikiem czy ciąża rozwija się prawidłowo.
Miałam kreski identycznego koloru zarówno przy becie 16 jak i 42[emoji2272]
Zarówno testy jak i beta świadczą, że jesteś w ciąży więc gratuluję [emoji3590]
Nie czytaj tych mądrości o sprawdzaniu poziomu bety testami bo takie metody można między bajki włożyć.
Jutro zrobisz bete i na pewno wszystko będzie dobrze [emoji7]
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
 
Odcień kreski na teście nie jest wyznacznikiem czy ciąża rozwija się prawidłowo.
Miałam kreski identycznego koloru zarówno przy becie 16 jak i 42[emoji2272]
Zarówno testy jak i beta świadczą, że jesteś w ciąży więc gratuluję [emoji3590]
Nie czytaj tych mądrości o sprawdzaniu poziomu bety testami bo takie metody można między bajki włożyć.
Jutro zrobisz bete i na pewno wszystko będzie dobrze [emoji7]
Dziękuje za pocieszenie :) jutro po południu dam znać jak wyszła beta , obyś miała racje ! 😘
 
Na pewno mam[emoji3590]
Trzymam kciuki za jutrzejsze wieści!
Wypij soczek albo herbatkę, poczytaj książkę i relaks!
Żadnych głupot w necie proszę nie czytać tylko się cieszyć i odpoczywać [emoji41]
Dziękuje za pocieszenie :) jutro po południu dam znać jak wyszła beta , obyś miała racje ! [emoji8]
 
Ostatnia edycja:
Strasznie mi przykro, wszystko wygląda na to, że to ciąża biochemiczna.
Przy pozamacicznej beta często rośnie do całkiem wysokich wartości.
Jeśli dziś już jest 10 to pewnie za chwilę się oczyścisz.
To jest bardzo smutne i okrutne, ale przy takiej ciąży nie będzie się praktycznie różniło od miesiączki więc nie bój się.
Gdyby działo się coś co bardzo Cię zaniepokoi, duże krwotoki, bardzi silny ból, wysoka gorączka to wtedy udaj się do szpitala.
Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i już niedlugo będziesz się cieszyć upragnioną ciąża [emoji3590]
Nieżyt beta spadła do 10 .. teraz nie wiem czy to ciąża biochemiczna czy pozamaciczna … i czy sama sie oczyszcze.. :(
 
Dziękuje za pocieszenie .. pierwsza ciąża zatrzymana w 12 tygodniu i zabieg łyżeczkowania to była wada genetyczna triploidia.. boje się ze to znów była wada genetyczna ta sama.. będziemy się musieli przebadać.. eh
 
reklama
reklama
Do góry