reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blady test...

pallulinka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2018
Postów
16
Cześć dziewczyny! Wczoraj zrobilam test ciążowy.. wyszla blada druga kreska.. podpowiedzcie czy to ciąża?
Dodam ze test robilam w 11 dniu po owulacji.. miesiaczka ma byc 1.01. Staramy sie z mężem o dziecko już od jakiegoś czasu i nigdy nie bylo bladej kreski.
Poza tym całe dnie bym spała niezależnie od pory. A to u mnie sie nie zdarzało :) poradzcie :)
IMG_20181227_121746.jpeg
IMG_20181227_121702.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny! Wczoraj zrobilam test ciążowy.. wyszla blada druga kreska.. podpowiedzcie czy to ciąża?
Dodam ze test robilam w 11 dniu po owulacji.. miesiaczka ma byc 1.01. Staramy sie z mężem o dziecko już od jakiegoś czasu i nigdy nie bylo bladej kreski.
Poza tym całe dnie bym spała niezależnie od pory. A to u mnie sie nie zdarzało :) poradzcie :) Zobacz załącznik 928660Zobacz załącznik 928661
Ja bym poszła na betę dzisiaj do laboratorium. Będziesz mieć pewność. Ewentualnie odczekaj dwa dni i ponów test - powinny być już dwie krechy.
 
Tak jak koleżanka napisała, jeśli masz możliwość zrób w laboratorium badanie beta hcg z krwi (nie trzeba być na czczo, koszt około 40zł). Po dwóch dniach ponawiasz badanie w tym samym laboratorium w mniej więcej tych samych godzinach. Prawidłowy przyrost bety hcg to minimum 66% po dwóch dniach. Powodzenia!
 
Okres dzisiaj nie przyszedł... a na tescie na poczatku byla 1 kreska po okolo 5 minutach pokazala sie druga bledsza.
IMG_20190101_173440.jpeg
 
reklama
Do góry