reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blady test...

reklama
Witam ponownie. Okresu jak nie było tak nie ma...juz 7 dni po. Test robiony przedwczoraj czyli 5 dni po okresie pokazał 2 kreski niemal od razu. Dzis robilam bete hcg i wyszla 204. Pojawiło się delikatne plamienie ale lekarz nie stwierdzil narazie ciąży na usg. Na becie juz cos widać...
 
Hej :)
Cały czas byłam przekonana, że mam regularne miesiączki , generalnie bez problemu .
Jestem Mamą 14to miesięcznego Łobuza i zapragnęlismy mieć kolejnego szkraba. No i tu pojawiają się moje wątpliwości.. ostatnia miesiączka 7.12.2018 .. trwała 5dni. Cykle ok 30/31dni. Kochaliśmy się 28.12 Czyli teoretycznie w moje dni niepłodne. Okresu jak narazie brak, test negatywny ale być może za szybko zrobiony.
Czy w takim układzie faktycznie jest szansa, że jakaś mała fasolka zakiełkuje?
 
Zamiast robić sobie nadzieję, lepiej spokojnie poczekać zrobić kolejny test za jakiś czas. Nikt z nas nie jest jasnowidzem, takie rzeczy się pewnie zdarzają, ale nie wiadomo, czy akurat tym wypadku tak będzie.
 
W moim przypadku było prawie identycznie z tym że zrobiłam 4 testy w odstepstwach kilkudniowych i za każdym razem kreska była mocniejsza. Dla pewności poszłam na betę, a wynik wskazał że ciazy nie ma. Załamałam się, jednak jak się finalnie okazało Pani laborantka "źle oznaczyla badanie" i wynik był przekłamany. Dziś tulę córeczkę :)
 
Dziewczyny... okazało się ze to ciąża [emoji1768].. ale 2 tygodnie temu pod koniec 5 tygodnia poronilam..

Zaczęłam plamic ale PAN DOKTOR nie chciał mi wierzyć ze jestem w ciąży bo jeszcze nic nie było widać..wywalczylam lek na podtrzymanie.. ale jak to lekarz nazwal " nie ma co jeszcze podtrzymywac" jak zaczelam krwawic bardzo to pojechałam do szpitala.. ale było juz za późno. Doktor nawet chorobowego nie dal.. i poronilam w pracy.
Pozdrawiam Was

Sent from my ANE-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Kochana bardzo przykro. Ale następnym razem na pewno się uda, tylko koniecznie zmień lekarza! Powodzenia <3
 
Od tygodnia brak miesiączki.cykle regularne co 27dni...robiłam testy i na każdym blada kreska...czy to oznaki wczesnej ciąży?
 

Załączniki

  • 20200524_094510.jpg
    20200524_094510.jpg
    609,5 KB · Wyświetleń: 352
reklama
Od tygodnia brak miesiączki.cykle regularne co 27dni...robiłam testy i na każdym blada kreska...czy to oznaki wczesnej ciąży?
Na tych trzech pierwszych testach widać że kreska ciemnieje czyli beta hcg rośnie tylko pytanie czy to są testy o tej samej czułości czy różne? A ten ostatni test to jakiś stary? Bo jest żółty i tak jak by zalany[emoji848]

PS poprawka nie zauważyłam pierwszego testu [emoji1787]
 
Do góry