reklama

Błagam pomóżcie!

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez xcarolinex, 6 Sierpień 2018.

pchelka10.05
Najlepsza odpowiedź pchelka10.05, 6 Sierpień 2018
Jeśli lekarz ma coś zobaczyć to beta powinna być pozytywna przed tym Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. xcarolinex

xcarolinex Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Witam jestem tutaj nowa i proszę o poradę.
    Tydzień temu poszłam do ginekologa z bólem brzucha i myślałam że to zapalenie ponieważ jakiś czas temu sie z tym zmierzalam i tym razem byłam pewna że zapalenie sie odnowilo a ciazy nie bralam pod uwage ze wzgledu na to iż mam wtórny brak miesiaczki co sie wiaze z brakiem owulacji . Jakiś czas temu staraliśmy się z partnerem o ciążę ale że względu na kończący się nam czas (za rok ślub więc nie zdazylabym urodzic) zaprzestalismy staraniom. Ostatni raz byłam indukowana w maju ale lekarz stwierdzil że pęcherzyk jest ale za mały więc nie ma szansy na zapłodnienie więc daliśmy sobie spokój i zastrzyk ovitrella został nie użyty. Podczas badania tydzień temu lekarz spytał czy robiłam test co mnie zdziwiło ale stwierdzilam ze pewnie zapomniał o mojej sytuacji więc mu przypomnialam. Zapytał czy nadal myślimy o dziecku . Co mnie tymbardziej zdziwiło po czym wysłał mnie do szpitala odrazu na badanie bety a było koło 17 godziny .. stwierdził że to ważne i żebym zrobiła na cito a następnego dnia o 7 rano mam zjawić się u Niego z wynikami . Mowilam że idę do pracy ale powiedział że są sprawy ważne i ważniejsze . Zglupialam ale pojechaliśmy na betę i wynik 0,2 więc ciaza wykluczona . Rano zjawiłam się u ginekologa a położna przywitała mnie tekstem "słyszałam że dobre wieści! Doktor dzwonił że jedzie Pani do nas z testem pozytywnym " zaprzeczylam i pokazałam wyniki . Lekarz zbadał mnie drugi raz - pewnie dla pewności i przypisał mi luteine 100mg rano i wieczorem dopochwowo na wywołanie miesiączki . Stwierdził że zapalenia nie ma wysłał mnie na badania TSH CRP morfologie i kazał przyjechać za tydzień . Do tej pory mam bóle brzucha nasilajace sie przy smiechu lub po wysilku nawet glupim podniesieniu czegos.. temperatura pod językiem 37,1 . Możecie mi pomóc i doradzić ? Czy któraś z Was tak miała? Czy taka dawka luteiny na wywołanie miesiączki to norma? Czy możliwe że lekarz jednak coś zobaczył ? Dodam że dzisiaj rano robiłam test i negatywny . Wiem że się spisałam ale będę wdzięczna jeśli mi pomożecie bo jestem w kropce . Z góry dziękuję ❤

Ostatnia edycja: 6 Sierpień 2018
  2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #16974467 by pchelka10.05, 6 Sierpień 2018
  3. xcarolinex

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Jest tu ktoś ?

4. reklama
  5. kas90

kas90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    To bardzo dziwne, że lekarz nie powiedział Ci o co chodzi.

6. xcarolinex

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Wiem powinnam zapytać ale skoro powiedział że daje mi luteine na wywołanie miesiączki to stwierdziłam że nie ma tematu i dopiero w domu zorientowałam się jaka dawkę mi przypisał. I dało mi to do myślenia

7. xcarolinex

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Głosów: 1
    Ale czy normalne sa te bóle brzucha przy luteine ? Czy one przepowiadaja nadchodzacy okres ? Nie wiem bo nigdy nie brałam luteiny zawsze duphaston na wywołanie a tu nagle zmienił na luteine i to dopochochwowo do tego taka dawka.. Już sama nie wiem co myśleć..

8. Mati78

Mati78 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja miałam takie bóle na początku ciąży 3 tydzień i lekarz przepisał mi luteinę na utrzymanie tej ciąży.. fakt test miałam pozytywny...

9. xcarolinex

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    No właśnie ten test mnie zastanawia nawet jeśli to początek i lekarz coś widział i dla pewności przepisał mi luteine na podtrzymanie w razie czego to test już powinien to pokazać?

10. Mati78

Mati78 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Najlepiej zrobić badanie krwi, to najszybciej powinno pokazać czy jest ciąża.. mi test pokazał dwa paski tydzień przed spodziewanym okresem jak nigdy tak szybko i od razu dwie kreski się pokazały.. brzuch mnie zaczął boleć w pracy i od razu pojechałam na sor tam mnie zbadała lekarka i nic nie widziała .. na drugi dzień pojechałam do gin.i od razu zobaczył że coś jest.. i dał luteinę

11. reklama
  12. xcarolinex

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    A czy Wy tez mialsycie taki ból który pojawia się dopiero po wysiłku ? Na przykład przy wstawaniu lub podniesieniu czegos ? Badanie krwi robiłam tydzień temu i było 0,2. Teraz coś wykaże ? Czy czekać do skończenia luteiny i przeczekać do miesiączki . . ?

13. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    U mnie test jak i badanie beta hcg było pozytywne 3 dni przed miesiączka

Poleć forum