reklama

Blogi!

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez agnes.gt28, 16 Listopad 2012.

1. agnes.gt28

agnes.gt28 Początkująca w BB

Hej dziewczyny i mamy, które mieszkają sobie w Irlandii. Od jakiegoś czasu prowadzę bloga wlaśnie dla mam z wyspy. Teraz ogłosiłam nowy konkurs i zapraszam do udziału w nim. Więcej na Mama w Irlandii

A od poniedziałku nowa, lepsza organizacja pracy na blogu

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko

Aga

2. priv

priv Aktywna w BB

Co prawda u mnie konkursów jeszcze nie ma, ale zapraszam do odwiedzania, czytania, komentowania. Jestem otwarta na wszelkie sugestie gdyż to są moje początki. Dzieciaczkowo

3. reklama
  4. priv

priv Aktywna w BB

Witam, to znowu ja :) nowy post na blogu. zachecam do przeczytania i moze którać mama bedzie chciała się podzielic doswiadczeniem z buntu dwulatka. Dzieciaczkowo

5. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

zastanawiam się agnes gdzie ten konkurs,bo go nie widziałam :baffled:

priv dodaję do ulubionych :tak: działaj,działaj :-)
    ja też mam bloga,ale kto będzie chciał to znajdzie ;-)
    Nie reklamuję go bo jestem niesystematyczna w uzupełnianiu go,a i wiele się nie dzieje w nim.Ot same nudy :nerd:

6. priv

priv Aktywna w BB

anineczka bloga znalazłam, dodałam do ulubionych.
    Zapraszam wszystkich do siebie,odwiedzajcie polecajcie, udostępniajcie, a przede wszystkim dołaczcie do grupy obserwatorów.
    Dzieciaczkowo

7. priv

priv Aktywna w BB

:-) jestem uparta:-). Spodobało mi się pisanie, głowa pełna pomysłow. tylko czytelników brak.zapraszam do mnie, dołaczcie do stałych obserwatorów. a moze uwarzacie,ze trzeba cos zmienic, dodać. jestem otwarta na wszelkie sugestie. pozdrawiam serdecznie i zapraszam Dzieciaczkowo

8. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

zmieniłam nazwę wątku bo nie pasował mi zupełnie do zawartości bloga osoby,która ten temat założyła.Niech to będzie temat o blogowaniu,a nie o konkursach.
    Podam ciekawy blog naszej byłej irlandzkiej mamy.
    każdy kto chce niech się wpisuje,ale ostrzegam,za reklamy na tym forum się płaci.
    O urokach życia na wsi...
    Dzieciaczkowo

9. priv

priv Aktywna w BB

Pomysł ze zmianą nazwy bardzo dobry. Będzie ład i porzadek:-) i kolejny blog do moich ulubionych.

10. reklama

Poleć forum