reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Blogi!

Miasto
Rzeszów/Athlone/Mielec
Hej dziewczyny i mamy, które mieszkają sobie w Irlandii. Od jakiegoś czasu prowadzę bloga wlaśnie dla mam z wyspy. Teraz ogłosiłam nowy konkurs i zapraszam do udziału w nim. Więcej na Mama w Irlandii

A od poniedziałku nowa, lepsza organizacja pracy na blogu

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko

Aga

reklama

priv

Zaciekawiona BB
Miasto
Dublin,
Co prawda u mnie konkursów jeszcze nie ma, ale zapraszam do odwiedzania, czytania, komentowania. Jestem otwarta na wszelkie sugestie gdyż to są moje początki. Dzieciaczkowo

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
zastanawiam się agnes gdzie ten konkurs,bo go nie widziałam :baffled:

priv dodaję do ulubionych :tak: działaj,działaj :-)
ja też mam bloga,ale kto będzie chciał to znajdzie ;-)
Nie reklamuję go bo jestem niesystematyczna w uzupełnianiu go,a i wiele się nie dzieje w nim.Ot same nudy :nerd:

priv

Zaciekawiona BB
Miasto
Dublin,
anineczka bloga znalazłam, dodałam do ulubionych.
Zapraszam wszystkich do siebie,odwiedzajcie polecajcie, udostępniajcie, a przede wszystkim dołaczcie do grupy obserwatorów.
Dzieciaczkowo

priv

Zaciekawiona BB
Miasto
Dublin,
:-) jestem uparta:-). Spodobało mi się pisanie, głowa pełna pomysłow. tylko czytelników brak.zapraszam do mnie, dołaczcie do stałych obserwatorów. a moze uwarzacie,ze trzeba cos zmienic, dodać. jestem otwarta na wszelkie sugestie. pozdrawiam serdecznie i zapraszam Dzieciaczkowo

reklama
Do góry