reklama

Blogi!

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez agnes.gt28, 16 Listopad 2012.

1. agnes.gt28

agnes.gt28

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny i mamy, które mieszkają sobie w Irlandii. Od jakiegoś czasu prowadzę bloga wlaśnie dla mam z wyspy. Teraz ogłosiłam nowy konkurs i zapraszam do udziału w nim. Więcej na Mama w Irlandii

A od poniedziałku nowa, lepsza organizacja pracy na blogu

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko

Aga

2. priv

priv Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co prawda u mnie konkursów jeszcze nie ma, ale zapraszam do odwiedzania, czytania, komentowania. Jestem otwarta na wszelkie sugestie gdyż to są moje początki. Dzieciaczkowo

3. reklama
  4. priv

priv Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, to znowu ja :) nowy post na blogu. zachecam do przeczytania i moze którać mama bedzie chciała się podzielic doswiadczeniem z buntu dwulatka. Dzieciaczkowo

5. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zastanawiam się agnes gdzie ten konkurs,bo go nie widziałam :baffled:

priv dodaję do ulubionych :tak: działaj,działaj :-)
    ja też mam bloga,ale kto będzie chciał to znajdzie ;-)
    Nie reklamuję go bo jestem niesystematyczna w uzupełnianiu go,a i wiele się nie dzieje w nim.Ot same nudy :nerd:

6. priv

priv Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    anineczka bloga znalazłam, dodałam do ulubionych.
    Zapraszam wszystkich do siebie,odwiedzajcie polecajcie, udostępniajcie, a przede wszystkim dołaczcie do grupy obserwatorów.
    Dzieciaczkowo

7. priv

priv Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-) jestem uparta:-). Spodobało mi się pisanie, głowa pełna pomysłow. tylko czytelników brak.zapraszam do mnie, dołaczcie do stałych obserwatorów. a moze uwarzacie,ze trzeba cos zmienic, dodać. jestem otwarta na wszelkie sugestie. pozdrawiam serdecznie i zapraszam Dzieciaczkowo

8. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zmieniłam nazwę wątku bo nie pasował mi zupełnie do zawartości bloga osoby,która ten temat założyła.Niech to będzie temat o blogowaniu,a nie o konkursach.
    Podam ciekawy blog naszej byłej irlandzkiej mamy.
    każdy kto chce niech się wpisuje,ale ostrzegam,za reklamy na tym forum się płaci.
    O urokach życia na wsi...
    Dzieciaczkowo

9. priv

priv Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pomysł ze zmianą nazwy bardzo dobry. Będzie ład i porzadek:-) i kolejny blog do moich ulubionych.

10. reklama

Poleć forum