reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blogi!

Dołączył(a)
15 Listopad 2012
Postów
1
Miasto
Rzeszów/Athlone/Mielec
Hej dziewczyny i mamy, które mieszkają sobie w Irlandii. Od jakiegoś czasu prowadzę bloga wlaśnie dla mam z wyspy. Teraz ogłosiłam nowy konkurs i zapraszam do udziału w nim. Więcej na Mama w Irlandii

A od poniedziałku nowa, lepsza organizacja pracy na blogu

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko

Aga
 
reklama
Co prawda u mnie konkursów jeszcze nie ma, ale zapraszam do odwiedzania, czytania, komentowania. Jestem otwarta na wszelkie sugestie gdyż to są moje początki. Dzieciaczkowo
 
zastanawiam się agnes gdzie ten konkurs,bo go nie widziałam :baffled:

priv dodaję do ulubionych :tak: działaj,działaj :-)
ja też mam bloga,ale kto będzie chciał to znajdzie ;-)
Nie reklamuję go bo jestem niesystematyczna w uzupełnianiu go,a i wiele się nie dzieje w nim.Ot same nudy :nerd:
 
anineczka bloga znalazłam, dodałam do ulubionych.
Zapraszam wszystkich do siebie,odwiedzajcie polecajcie, udostępniajcie, a przede wszystkim dołaczcie do grupy obserwatorów.
Dzieciaczkowo
 
:-) jestem uparta:-). Spodobało mi się pisanie, głowa pełna pomysłow. tylko czytelników brak.zapraszam do mnie, dołaczcie do stałych obserwatorów. a moze uwarzacie,ze trzeba cos zmienic, dodać. jestem otwarta na wszelkie sugestie. pozdrawiam serdecznie i zapraszam Dzieciaczkowo
 
reklama
Do góry