reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błonnik- polecicie jakiś dobry?

mamusiaszymusia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2009
Postów
23
Miasto
Warszawa
Hej!
Ostatnio narzekam na nadmierny apetyt- mogłabym jeść cały czas a waga zamiast spadać idzie w górę.
Dlatego pomyślałam o błonniku w tabl lub proszku. Tylko, że takiego zwykłego bezsmakowego nie umiem przełknąć:baffled:
Znacie jakiś o normalnym smaku, który da się wypić?
 
reklama
Ja kiedyś stosowałam chrom i nic :( a co do błonnika, to ja polecam Fitaven- koktajl błonnikowy z owsa i ananasa - skutecznie hamuje uczucie głodu. Przy tym jest niedrogi . Kosztuje około 30zł.
 
A ja chyba sie skusze na ten blonnik xenny...jutro pojde do apteki i popytam. Oczywiscie ze nic w nadmiarze nie jest zdrowe, ale nie przesadzajac moze pomoc;-)
 
Dobrze by bylo gdybys do swojej diety wprowadzila pozywienie bogate w blonnik np jogurt activia dobrze wplywa na prace jelit,ja kupuje pelnoziarnisty chleb z blonnikiem,jem duzo swiezych owocow i mimo wzdec,mam lepsza przemiane materii,i pij duzo wody 1,5-2L dziennie a to ci na pewno nie zaszkodzi i ruszaj sie,bo bez tego na pewno nie schudniesz:tak:;-)
 
No wiec tak...za smaczny on nie jest, tzn w jogurcie zjadliwy ale w wodzie brrrrr
Po 2 dniach zaczal dzialac i wizyty w wc sa czestsze, bo wczesniej mialam z tym duze problemy mimo zjadania warzyw i owocow:tak:
 
reklama
Hej ja właśnie nie potrafię się pozbyć tłuszczyku po poronieniu, w pierwszych miesiącach ciąży przybrałam sporo na wadze później poroniłam, a waga niewiele zmalała. Właśnie dużo czytałam o odchudzaniu i natknęłam sie na ten blonnik. Ja jem ten w proszku i jak narazie widze efekty, częste wypróżnianie, brak wzdęć (które miałam często:-( ). Waga się zmniejsza, no i niechce mi się ciągle jeść.
Ostatnio właśnie zobaczyłam te koktajle fitaven, o których mowi inceput, będę musiała spróbować, bo z tego co czytałam fajna sprawa, wsypujesz, mieszasz i pijesz:-) Tutaj znalazłam nawet taniej blonniki.pl
W dodatku staramy się o dziecko więc wole przyjmować naturalne produkty a nie stosowac jakiś super diet i "wspomagaczy odchudzania".
 
Do góry