reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

no ja z wiekiem nie chce szaleć ale on sam szaleje im jakoś tak dziwnie zasuwa i nawet nie pamiętam kiedy mi tyle przybyło ;-)

no cóż ale ja sie czuję na 18 :-D
u nas dzisiaj super pogoda , cały dzień na ogrodzie , grill a teraz zasłużony drineczek;-)

pozdrawiam
 
reklama
mi tez nim sie obejrze przeleci;p
a grilla to ja zazdroszcze. juz mam taka ochote na kielbaske z grilla ze wle nie myslec o tym;p
upajaj sie drineczkiem ja dla towarzystwa reddsa wypije. to jedyne co tkne i tylko jednego;p
 
dzionek minął bardzo miło :-), wspólne śniadanko jak zawsze w niedzielę , potem córcia na wycieczkę rowerową pojechała z tatusiem a ja sobie robiłam porządki w ogródku , potem grilek znów , i spacer z synkiem i psem , a teraz cisza , spokój i odpoczywamy bo łobuzy śpią

pozdrawiam
 
hej witam sie :-)

nie bylo mnie przez dlugi weekend ale maz w domku wiec troche mniej przy kompie bylam bo wiadomo facet w domu to caly dzien przewrocony do gory nogami ;-)niby pomoc byla bo mlodym sie zajal ale i tak caly czas slyszalam mamo to mamo tamto i choby czlek chcial odpoczac to sie nie da no :-Dplanowalismy grilla ale to deszcz albo zimno na m przeszkodzilo ale mysle ze sie doczekam w koncu na te grilownae pysznosci ;-):-D

pozdrawima cieplitko wszystkie mamusie:-)
 
Widze ze ktos tu jednak zaglada wiec i ja daje znac ze zyje :-) Pogoda w weekend sie nie udala zimno snieg i deszcz brrrr gdzie ta wiosna???????????????

Pozdrawiam wszystkie!
 
Zuz-inka wspolczuje sniegu u mnie na szczescie obeszlo sie i jedyne co to deszczyk popadal i sie ochlodzilo.
 
Zuz-Inka witaj i zagladaj czesciej i pogody rzeczywiscie wspolczuje u na snie bylo sniegu ale zimno jak jasny gwint ze trzebabylo w piecu od nowa rozpalac brr
pozdrowki i slonecznej pogody dla wszytskich:-)
 
reklama
kadia w zaawansowanej edycji masz nizej zalaczniki i tam mozesz wstawiac zdj sa rowniez programy jak fotosik.pl czy imageshack.us
 
Do góry