reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

Dołączył(a)
14 Lipiec 2005
Postów
1
Witajcjcie!

Mam na imie Monika i jestem tu dzisiaj pierwszy raz. Myślę jednak że bedę zaglądac do Was częściej.

Oto moje dzieciaczki:

Piotruś urodzony 22,11.1997 r. i Małgosia urodzona 04.05.2005 r.
 
reklama
Witajcie!
Mam na imię Anita i  od kwietnia 2005 jestem mama Julii. Wlecialam tu dziś pierwszy raz, ale już wiem, że nie ostatni.
Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy!
 
czesc! no to jak urodzilas w kwietniu to czekamy na ciebie w dzile"dzieci urodzone w kwietniu 2005". jest nas calkiem sporo i z dnia na dien robi sie ciekawiej. buziaki.
m
 
Nad tymi zdjeciami to musze popracowac, bo format mam ponoc za duzy i nie chca sie wkleic :( Ale bede dzialac do skutku :)
 
Witamy,witamy kolejną mamę z Julką ;D ;D ;D
                         
liniastar8ru.gif

         
               
julmaechustka5vt.jpg

        POZDRAWIAMY :-* :-* :-* [/MOVE]
 
reklama
Do góry