reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

reklama
również witam, jest tu co czytać i co oglądać.... :laugh: ;D NAPEWNO SZYBKO SIĘ ZADOMOWISZ

90kv.jpg


 
Cześć ja też jestem tu nowa, po raz pierwszy. Mam na imię Ania i mam 4 i pół letniego syna Kubę, który jest super rozrabiakiem. Mam nadzieję, że będę miała z kim porozmawiać i pośmiać się z wyczynów Naszych pociech, a także zasięgnąć rad. Pozdrawiam
 
Witam zapraszam wszystkie mamusie dzieci i tych mniejszych i tych wiekszych
na codzienne pogaduchy o wszystkim i o niczym
, :-)
:-):-)
 
Ostatnia edycja:
to już nas jest trojka:-)
mnie tez denerwują te polki... ja tez sie nie mogłam dziś dostać... :szok: przez cały dzień...
idę zrobić kolacje i będę zaglądać...
 
hej fajnie ze jestescie mam nadzieje ze i reszta tu dolaczy:-):-)
mam tylko nadzieje ze nie zamkna nam watku :tak::tak:

moze przesla i w koncu jakies haslo to sie wroci tam..ale ciagle te zmiany mnie wkurzaja...

a u nas oki sobota zleciala,pogoda brzydka,troche bylismy na dworze i szymon zasnal nam we wozku i spal do 17,wiec wieczor dlugi przed nami pewnie :tak::tak:

bede zagladac moze ktos wpadnie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
E Madziu chyba nie, ale tak tak namotali że wchodzić się nie chce bo ciągle problemy.
Madziu i co nie znalazłaś tej skasowanej wiadomości w koszu ?
Jak dobrze że jest to forum, pokłóciłam się z mężowatym to chociaż do was moge poklikać ;-)
 
Do góry