reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boje sie, że zaszkodzilam dziecku...

Kasiula89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2017
Postów
46
Dziewczyny! Wczoraj przez pomylke zamiast czopka glicerynowego na zaparcia wzięłam czopek na hemoroidy z hydrokortyzonem ktory w ciąży jest zabroniony ze względu na to, że moze uszkadzać płód. Jestem przerazona, opakowania podobne, lezaly obok siebie w apteczce, ja zmeczona i osłabiona bo poprzednia noc była ciezka bardzo i stalo sie :( chce mi sie ryczeć bo jak cos sie stanie dziecku to sobie nie wybacze nigdy😭😭 w necie nie moge nic wyczytać na ten temat 😭😭 obecnie koncze 19ty tydzien
 
reklama
Dziewczyny! Wczoraj przez pomylke zamiast czopka glicerynowego na zaparcia wzięłam czopek na hemoroidy z hydrokortyzonem ktory w ciąży jest zabroniony ze względu na to, że moze uszkadzać płód. Jestem przerazona, opakowania podobne, lezaly obok siebie w apteczce, ja zmeczona i osłabiona bo poprzednia noc była ciezka bardzo i stalo sie :( chce mi sie ryczeć bo jak cos sie stanie dziecku to sobie nie wybacze nigdy😭😭 w necie nie moge nic wyczytać na ten temat 😭😭 obecnie koncze 19ty tydzien
Hej .Poinformuj o Tym lekarza ,myśle ze nic nie będzie .Tyle matek pije,nie dba o siebie i dziecko rodzi sie zdrowe . Dla świetego spokoju skonsultuj z lekarzem 😊
 
Dziewczyny! Wczoraj przez pomylke zamiast czopka glicerynowego na zaparcia wzięłam czopek na hemoroidy z hydrokortyzonem ktory w ciąży jest zabroniony ze względu na to, że moze uszkadzać płód. Jestem przerazona, opakowania podobne, lezaly obok siebie w apteczce, ja zmeczona i osłabiona bo poprzednia noc była ciezka bardzo i stalo sie :( chce mi sie ryczeć bo jak cos sie stanie dziecku to sobie nie wybacze nigdy😭😭 w necie nie moge nic wyczytać na ten temat 😭😭 obecnie koncze 19ty tydzien
Nic się nie podzieje od jednego czopka, spokojnie, bez paniki. Ja w ciąży otrzymałam maści z hydrokortyzonem na silna reakcje alergiczna na stopach i dłoniach. Fakt z niewielka dawka i do punktowego stosowania, ale jednak. Dziecko zdrowe :-)
Gorzej wpłyną na płód hormony stresu, więc postaraj sie uspokoić, wypij jakąś ziołowa herbatę, zabezpiecz leki i tyle. I nie martw się na zapas.
 
Do góry