reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha w 5tc

Dołączył(a)
8 Lipiec 2022
Postów
3
Dziewczyny potrzebuje pomocy a właściwie porady. Jestem w 4t i 4d ciąży. Miewam dość mocne bóle brzucha w prawym boku, 2 dni temu byłam u ginekologa i w obrazie USG jest wszystko w jak najlepszym porządku widać malusieńki zakres pęcherzyka w macicy więc ciąża pozamaciczna chyba odpada 🤔 następna sprawa to 4 dni temu robiłam wszystkie wyniki w tym OB i CRP i wszystkie wyniki są w normie. Moje pytanie brzmi czy też miałyście takie bóle i jak sobie z nimi radzilyscie ?
 
reklama
Ja miałam do 9 tygodnia mocne bóle okresowe i ciągnący ból jak w okolicy jajnika jak przy owulacji 🙂 dzisiaj jestem w 38+4 🙂 także spokojnie.
 
Ja chciałam iść do lekarza ok 6 tygodnia jak już coś będzie widzieć, ale miałam takie bóle, że byłam przekonana, że to pozamaciczna 🙈 na szczęście było wszystko ok i w końcu przeszło. Nie brałam nic, trzeba to przeczekać.
 
Do góry