reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzuszka po karmieniu

Nadzieja02

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2019
Postów
24
Kochane, mój pięciomiesięczny synek od trzech dni po upiciu mleka zaczyna stękać jakby go brzuszek bolał. Karmię mlekiem bebilon profutura odkąd skończył 3 miesiące. Do tej pory bylo wszystko okej, czy to możliwe zeby teraz mu przestało służyć? W mocy po godz 1 tez się zaczyna... unosi nóżki ...Mam tez taki problem, ze nie wypija dużych porcji - pije mało, ale często... :-( jedynie po kąpieli wypije 150 ml, tak to może 60 ml....i za godz 30 ml itd. Pediatra nie widzi problemu powiedział, że taki typ... 🤨🤔 próbowałam dawać wodę, wypije , ale jakiś znerwicowany jest po niej, ze probuje go oszukać. .
 
Do góry