reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja brałam ten Magne b6 w domu, ale ostatnio nie pomagał już. Brzuch mam bardziej miękki, ale nie do końca ;)
No właśnie nie przeszło mi, a wzięłam 2x magnez i 2x nospa forte :( wezmę jeszcze jedną nospe i jak to nie pomoże to czeka mnie izba przyjęć.

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
reklama
Magnez działa w organizmie po 2 tyg suplementacji . Jak nie bierzecie np ciągle ja biorę 3x2 magne b6. Tylko jak was boli. To raczej to wgl nic nie działa. Trzeba brać go ciągle.
 
Madzien ma racje, to samo mowil mi lekarz. Ja tez biorę ciągle magneB6, mam tez chela mag b6 mamma, ale po nim mam jazdy z biegunka. Dziewczyny macie czasem takie klucia w dole? Bo takich napiec mialam dzis kilka, w sumie w normie, ok 6-7 kilkusekundowych, to sa bardziej takie spiecia brzucha, lapia i zaraz puszczają, nie trwaja wiecej niż 5-6 sek, ale te klucia mnie troche martwią.
 
Madzien ma racje, to samo mowil mi lekarz. Ja tez biorę ciągle magneB6, mam tez chela mag b6 mamma, ale po nim mam jazdy z biegunka. Dziewczyny macie czasem takie klucia w dole? Bo takich napiec mialam dzis kilka, w sumie w normie, ok 6-7 kilkusekundowych, to sa bardziej takie spiecia brzucha, lapia i zaraz puszczają, nie trwaja wiecej niż 5-6 sek, ale te klucia mnie troche martwią.
To kłucie czasem ponoć jest normalne. Ale najlepiej powiedzieć lekarzowi bo jak połowa objawów, czasem nic nie znaczą a czasem coś się dzieje [emoji4] mnie kuło i nic się nie działo.
 
Hej dziewczyny No i znowu dopadła mnie bezobjawowa infekcja pęcherza... masakra...szyjka czysta to mocz w bakteriach i tak w kółko, wizytę dopiero w poniedziałek mam chyba wezme urofuraginum itp by do poniedziałku się nie rozwinęła bardziej i powtórzę badanie przed wizyta..

Co Wam lekarz przepisywał jakies globulki? Urofuraginum itp?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny No i znowu dopadła mnie bezobjawowa infekcja pęcherza... masakra...szyjka czysta to mocz w bakteriach i tak w kółko, wizytę dopiero w poniedziałek mam chyba wezme urofuraginum itp by do poniedziałku się nie rozwinęła bardziej i powtórzę badanie przed wizyta..

Co Wam lekarz przepisywał jakies globulki? Urofuraginum itp?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

zawsze cos, ja miala raz, to dostałam furaginę, a profilaktycznie to biorę pregnofer uro i pije ta żurawinę, teraz robiłam oglolne badanie, to nic nie wyszło, ale czekam jeszcze na posiew i zobaczymy co tam pokaże...
 
Czesc dzoewczyny. Jakis czas temu tu sie tez mocno udzoelalam. Klopoty pojawolu sie dokladnie rok temu.
Mam do was prosbe. Pojawiła się na bb dziewczyna @załamana1982
Oto jej historia Link do: Ciąża Po Poronieniu
Odesłałam ja na ten wątek. Może napisze to możecie jej podpowiedzcie jakiegoś lekarza w tym temacie :) pozdrawiam
 
reklama
Czesc dzoewczyny. Jakis czas temu tu sie tez mocno udzoelalam. Klopoty pojawolu sie dokladnie rok temu.
Mam do was prosbe. Pojawiła się na bb dziewczyna @załamana1982
Oto jej historia Link do: Ciąża Po Poronieniu
Odesłałam ja na ten wątek. Może napisze to możecie jej podpowiedzcie jakiegoś lekarza w tym temacie :) pozdrawiam

Cześć, to jest straszne co ona przeżyła i przez co przechodzi teraz ... jasne jak się odezwie postaramy się coś podpowiedzieć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry