reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej Laseczki, ja dziś zaczynam 32tydz. Jejeje. Właśnie odbyłam pierwsze zakupy po miesiącu. Pojechałam do h&m kupić legginsy na święta ale niestety nie było mojego rozmiaru :( wracam już do domku i nic więcej dziś nie robię. Miłego dnia
Ps. Ale Agulii Tymek duży -super waga i wzrost!
 
reklama
Aga, mnie po cc postawili na nogi po nocy. Od chwili jak wstałam mialam juz młodego do końca przy sobie. Nie było łatwo ale adrenalina i instynkt macierzynski zadziałał. Ciekawa jestem równiez jak będzie tym razem. Przeważające opinie są takie że jest lżej. Tej myśli się trzymam he he
 
Dziewczynki pojechałam tylko do h&m, a mąż mówi do mnie to może jeszcze coś dla Maciusia kupimy. I skończyło się na 2godz.ale szłam bardzo wolno bo się strasznie bałam. Kupiliśmy synkowi kolejny pajacyk, 2maskotki (Kubuś Puchatek i Klapouchy), bo robimy w pokoju motyw właśnie z tej bajki. Łóżeczko z meblika kupiliśmy :)
Dziś rano od 5.30 do 07.00 tak dał mi czadu, że byłam cała obita.
Mam nadzieje, że te zakupy nam nie zaszkodza. W środę mam usg w klinice novum, a w czw.wizytę u swojego gin.
 
Agata, mnie też czeka przygotowanie ubranek. Wszystko pochowane w pudlach, trzeba to przegrzebac, poprac i poprasowac... O zgrozo. Moj maz musi się zająć tym ostatnim
No my już praktycznie wszystko uprane i poukładane rozmiarami. Zostały kocyki, pościel i nowe ubranka. Wszystko do prasowania oczywiście, czekam na zielono światło od lekarza a jak nie to mąż będzie to robił.
 
reklama
hej Dziewuszki. Dziekuje za tyle slow wsparcia. No i załączam zdj mojego małego urwisa ;) na razie, " odpukać " jest grzeczniutki, duzo śpi, malo płacze ;) lubi tylko byc bliziutko mamy, wiec leży cały czas ze mna ;) ciekawe kiedy sie rozkręci i będzie ryczal. Ja sie czuje kiepsko, wszsytko boli po tej cesarce, ledwo laze. No, ale dzis bylam na sali odwiedzin, umyłam sie, no i trzeba robić przy Małym. Leze w dwójeczce, wiec jest komfortowo dosyc. Karmimy MM ;)
 

Załączniki

  • WP_20170409_15_26_25_Pro.jpg
    WP_20170409_15_26_25_Pro.jpg
    633,8 KB · Wyświetleń: 96
  • WP_20170409_15_25_23_Pro.jpg
    WP_20170409_15_25_23_Pro.jpg
    649,7 KB · Wyświetleń: 92
Do góry