reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny ☺
Przepraszam ze tak sie wcinam ale na przedostatniej wizycie moja szyjka miala az 4cm8mm po 4tyg skrocila sie do 2cm1mm nie czuje skurczow ani za bardzo twardnienia brzucha jestem w 34tyg powiedzie mi przy jakiej dlugosci szyjki moze zaczac sie porod?
Dostalam skierowanie do szpitala od gin bo mam rowniez duze nadcisnienie ale przebadali mnie i do domu.
Ostatnie dni mialam bole w podbrzuszu i kroczu ze nie dalam rady chodzic na ip powiedzieli ze mam zakazenie ukladu moczowego dostalam czopki i nie moge powiedziec jest po nich lzej. Tylko martwi mnie ta szyjka Wy tu macie duza wiedze wiec prosze o pomoc.
Pozdrawiam i zycze spokojnej niedzieli ☺
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji5]
Przepraszam ze tak sie wcinam ale na przedostatniej wizycie moja szyjka miala az 4cm8mm po 4tyg skrocila sie do 2cm1mm nie czuje skurczow ani za bardzo twardnienia brzucha jestem w 34tyg powiedzie mi przy jakiej dlugosci szyjki moze zaczac sie porod?
Dostalam skierowanie do szpitala od gin bo mam rowniez duze nadcisnienie ale przebadali mnie i do domu.
Ostatnie dni mialam bole w podbrzuszu i kroczu ze nie dalam rady chodzic na ip powiedzieli ze mam zakazenie ukladu moczowego dostalam czopki i nie moge powiedziec jest po nich lzej. Tylko martwi mnie ta szyjka Wy tu macie duza wiedze wiec prosze o pomoc.
Pozdrawiam i zycze spokojnej niedzieli [emoji5]
Spokojnie . Jest wszystko super i sadze ze spokojnie dotrwasz.
Mi z ponad 44mm w niecale 2 tyg na 20 mm poleciala. Juz moze ci sie szyjka skracac ja bym sie nie przejmowala. A polozyc cie chce na pewno na obserwacje.
 
No tak tylko w szpitalu mnie nie chcieli u nas nie tak latwo do szpitala idziesz na ip przebadaja i do domu a moja gin mowi ze jak cisnienie nie spada a nie spada to znow tam wrocic a nie mam sil z nimi sie uzerac bo juz 2 razy ze skierowaniem bylam i dwa razy do domu. Mialam nadzieje ze poloza mnie i dadza steryd na plucka bylabym spokojniejsza a tu dupa.
 
Marcysia - u nas na spacerze sprawdzają się genialnie chusteczki z rossmana w małej paczce z zamknięciem. Dokładnie o te:
1491752809-aaaaaa.png


Dzięki plastikowi nie wysychaja tak jak te ze zwykłą naklejka, są małe i świetnie pasują do torby/torebki/wózka, a ich najważniejszy plus to skład - jest taki sam jak tych różowych babydream, czyli genialny [emoji4] wygodnie się wyjmuja po jednej, a nie sto na raz.

Plus jest taki że nawet moja mama, która rozwali każde duże opakowanie chusteczek (ona zawsze urywa zamknięcie) to tym z torebki nie dała rady [emoji23]
 
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj małe badanie rynku i składu kosmetyków dla niemowląt absolutnie nie nivea i dove - straszny skład. Co więcej jedna marka i jeden kosmetyk jest super a drugi masakra

1491753624-aaaaaa.jpeg
1491753634-aaaaaa.jpeg


1491753652-aaaaaa.jpeg

1491753659-aaaaaa.jpeg

1491753666-aaaaaa.jpeg

1491753673-aaaaaa.jpeg

1491753682-aaaaaa.jpeg

1491753692-aaaaaa.jpeg

1491753702-aaaaaa.jpeg

1491753709-aaaaaa.jpeg

1491753715-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@asia333podlasie nie martw się. 2 cm to i tak dużo. Jestem też w 34 tc i mam niecały centymetr szyjki. Co prawda mam założony szew ale teraz to już w sumie bez znaczenia. Dbaj o siebie i nie dźwigaj,nie sprzątaj i dużo odpoczywaj. Jak boli brzuch i się napina to poleż sobie dłużej. I przede wszystkim się nie zamartwiaj bo stres wiadomo jak działa na ciało. Na pewno gdyby było zagrożenie wcześniejszego porodu nie wypuściliby Cię ze szpitala tak szybko.
 
No tak tylko w szpitalu mnie nie chcieli u nas nie tak latwo do szpitala idziesz na ip przebadaja i do domu a moja gin mowi ze jak cisnienie nie spada a nie spada to znow tam wrocic a nie mam sil z nimi sie uzerac bo juz 2 razy ze skierowaniem bylam i dwa razy do domu. Mialam nadzieje ze poloza mnie i dadza steryd na plucka bylabym spokojniejsza a tu dupa.
Asia a może spróbuj do innego szpitala. Ja bardziej niż tą szyjką to martwiła bym się nadciśnieniem.
 
No moja gin tez tym cisnieniem sie martwi ja teraz jestem na 7 dopegytach i 4 jakis innych i caly czas 150 na 100 z groszami a caly dzien leze odpoczywam juz tez myslalam o innym bo tu mnie denerwuja bo za kazdym razem podnosza wartosci za pierwszym razem lekarz mowil ze wrocic jak bedzie 150 na 100 jak wrocilam to pani dr mowi ze jak bedzie 160 na 120 to wrocic juz jej chcialam spytac czy moze poczekac do 200.
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj małe badanie rynku i składu kosmetyków dla niemowląt absolutnie nie nivea i dove - straszny skład. Co więcej jedna marka i jeden kosmetyk jest super a drugi masakra

1491753624-aaaaaa.jpeg
1491753634-aaaaaa.jpeg


1491753652-aaaaaa.jpeg

1491753659-aaaaaa.jpeg

1491753666-aaaaaa.jpeg

1491753673-aaaaaa.jpeg

1491753682-aaaaaa.jpeg

1491753692-aaaaaa.jpeg

1491753702-aaaaaa.jpeg

1491753709-aaaaaa.jpeg

1491753715-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Masz rację co do tych popularnych kosmetyków. Moja koleżanka sprzedaje kosmetyki naturalne i bardzo zwraca uwagę na skład kosmetyków w ogóle. Ja mam zamiar używać jak najmniej przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące ale zobaczymy jak będzie.
 
Do góry