reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No ja właśnie szukam i jedyne co znalazłam to te taśmy TAC ale je się zakłada przed porodem, to aż ciekawa jestem.
Tusinka ja to właśnie najbardziej boję się tego czasu pomiędzy 20 a 30 tygodniem, bo to już jest fajne duże dziecko, czujesz ruchy i w ogóle, a z drugiej strony jest za małe żeby przeżyć:no2:
Tak wlasnie wiem o czym mowisz w 2017 stracilam syna w 22+4
 
reklama
BaskaW bardzo Ci współczuję :-( :( ja wiem, że pewnie bym się już na kolejna próbę nie zdecydowała. Ale tak sobie myślę, że musi być dobrze i że będzie, choć strach ogromny.
 
Mnie wlasnie cos boli brzuch i juz sama nie wiem czy skurczowo czy nie. Wzielam nospe alw bardzo sie boje. Z tego strachu juz nic jie odrozniam.
 
Ostatnia edycja:
Doszlam do wniosku ze to moje jelita sie tak buntuja. Chyba porzadne gazy sie zbieraja. A do tego znowu zle wyniki moczu i zielonkawa wydzielina. Na zielonkawa wydzieline lekarz kazal wziac Gynoxin 600mg. A teraz wysle mu jeszcze wyniki moczu bo kiepskie sa. Ja nie wiem caly czas lapie infekcje pęcherza.
 
Doszlam do wniosku ze to moje jelita sie tak buntuja. Chyba porzadne gazy sie zbieraja. A do tego znowu zle wyniki moczu i zielonkawa wydzielina. Na zielonkawa wydzieline lekarz kazal wziac Gynoxin 600mg. A teraz wysle mu jeszcze wyniki moczu bo kiepskie sa. Ja nie wiem caly czas lapie infekcje pęcherza.
Bierz sobie zuravit tak profilaktycznie
 
reklama
Do góry